Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Triumph letos se třemi limitovanými edicemi Bonnevillu

 

Britská značka Triumph pro letošní rok nachystala příznivcům klasiky učiněné žně v podobě tří limitovaných edic své klasiky Bonneville. První pod označením Tridays vzdává hold největšímu festivalu značky, který se koná v rakouském Neukirchenu. Model nabízí nové barvy, nižší posez a černé doplňky. Druhý Spirit se vyznačuje především originálním zbarvením nádrže a zadního blatníku  v kombinaci Spirit blue a New England white. Poslední limitovaný model T214 Limited Edition vznikl na základě T100 Black a vzdává hold prvnímu pozemnímu rychlostnímu rekordu Triumphu, který dosáhl v roce 1956. Vyrobeno má být jen 1000 exemplářů.

O pohon všech tří strojů se stále stará osvědčený vzduchem chlazený dvouválec o objemu 865 ccm s výkonem 68 koní a točivým momentem 68 Nm.

Triuph letos také nově u svého modelu Bonneville nabídne dvouletou záruku s neomezeným počtem najetých kilometrů. Majitel musí pouze dodržovat servisní intervaly, které vyžadují kontrolu každý rok nebo každých 6000 mil podle toho, co nastane dříve.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště