Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Tomáš Kočař - MR43 (Norton)

 

Je pro vás motorka členem rodiny? Jakou péči jí věnujete a jaké místo u vás „doma“ má?
Motorka v naší rodině byla vždy, ale jen jako „hobby“ doplněk hlavy rodiny. Členem rodiny a tím posunutí v rodinné hierarchii výše, je ovšem teprve od letošního roku, kdy byla motorka pořízena i dosavadnímu „baťůžku“ hlavy rodiny. Tím se zásadně změnil v rodině vztah ke dvěma kolům. Motocykl došel většímu pochopení a je mu věnována veškerá péče, o které se dosavadnímu mazlíčku na čtyřech kolech může jen zdát. Motocykly mají tedy své místo před autem vždy, když tomu přeje aspoň trochu počasí.

Sdílí další rodinní příslušníci váš koníček – alespoň občas?
Vzhledem k tomu, že motocykl byl pořízen i do té doby jen rodinnému spolujezdci, tak je motocyklový koníček nejen sdílen, ale přímo využíván a to nikoliv občas. Vždy, když je příležitost se na motocyklu projet a to nejen jen tak, ale i účelově ve stylu „Žena, dýmka a motorka se nepůjčuje“.

Který motocykl byste doporučili jako „rodinný“?
Jak bylo uvedeno výše uvedeno, každý člen rodiny si u nás najde svůj motocykl. Rozverný puberťák něco z produkce 125-tek UM – hvězda všech školních a učňovských parkovišť. Adolescenta na prahu rané dospělosti určitě osloví značka Zontes se svými modely o obsahu 310ccm. Dospělec, u kterého je ukončeno fyzické dospívání a je ve stádiu nevybouřeného jezdce s velkým očekáváním, tak jistě ocení modely Moto Morini s výkonem 140HP. A vyzrálý jedinec, který již nepotřebuje „závodit“, ocení modely značky Norton, nejen pro nadčasový klasický design, ale i pro svůj pohodový styl jízdy na motocyklech staré anglické školy.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště