Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TGB přišla s menším bratříčkem litrové čtyřkolky Blade LTX

 

Netrvalo dlouho a TGB po uvedení  litrové novinky Blade LTX přišla na trh čtyřkolek s  atraktivní šestistovkou. Ta je  menší, lehčí a disponuje výbornými jízdními vlastnostmi. Inovativní LED matrixové světlomety a moderní Full-LED osvětlení dává čtyřkolce úžasný vzhled, ale Blade 600 LTX dostal vedle spolehlivého výkonného čtyřdobého jednoválce  i další vylepšení jako větší přední nájezdový úhel, nebo nový variátor se zesílenou konstrukcí a japonskými komponenty.  Ramena jsou nyní uložena v pouzdrech ze speciálního materiálu DuPont.

Nový TGB Blade 600i LTX EPS 4x4 má všechny předpoklady stát se opět jednou z nejoblíbenějších čtyřkolek střední třídy. V reálném životě jezdci ocení výbornou ovladatelnost, velkou tažnou sílu, vysokou spolehlivost, prodloužený rám se samostatnou sedačkou spolujezdce nebo snadno odnímatelnou přední masku, která usnadňuje čištění chladiče.

K tomu je třeba připočítat vynikající terénní vlastnosti díky elektricky připojitelnému pohonu 4x4 se dvěma uzamykatelnými diferenciály a třírežimovému elektrickému posilovači řízení DPS. Ve výbavě nechybí nový plně vodotěsný naviják 3000lbs, atraktivní alu disky, tažné zařízení nebo vysoce kvalitní nitrogenové tlumiče EVO.

O komunikaci s jezdcem se stará přehledný LCD displej, který nabízí spoustu funkcí jako digitální otáčkoměr, digitální rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, počítadlo najetých motohodin, palivoměr nebo palubní hodiny.

Cena  u oficiálního dovozce ASP Group začíná na zhruba 180.000 Kč.

 

Datum: 19.2.2020 9:58:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště