Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
-> 2023

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

Show Arena diváky opravdu lákala a slabším povahám tuhla krev žilách

 

Na Motosalonu nesmí chybět jezdci Crazy Day, pro které je především důležité, aby se diváci dobře bavili a byli uvolnění. Program připravovali kaskadéři několik měsíců před samotným brněnským veletrhem a program je opravdu mimořádný a připravený tak, aby byl zajímavý i pro diváka, kterého kaskadérství na motorkách úplně nebaví. Ať už je to „jízda smrti“ po zadních či předních kolech nebo drifty.  

Letos jsou k vidění také mimořádné kousky jako jsou salta na kolech, skoky na rampách a překážkách, kombinované s technickou přesností a profesionalitou, přesto některým divákům chvílemi tuhla krev žilách.

 

Do Brna se připravoval přímo hvězdný tým, diváci tak mohli sledovat například jedenáctinásobného mistra světa v biketrialu Vaška Koláře, přijel i David Janáč, nejlepší český kaskadér na kole, který obhájil několik prvenství v České republice, v Evropě je pátý a desátý na světě. Do Brna dorazil i Mára Vinš, který vybojoval druhé místo v trialu na mistrovství republiky. „Kluci předvádí i takový souboj, kdy vy můžete rozhodnout, kdo je lepší,” vyzýval Honza Holub za organizátory k zapojení diváků, kteří svorně potvrdili, že se v Show Areně dějí přímo neskutečné věci. „Máme tady Patrika, který je v České republice jediný kaskadér, který předvádí takové věci, že se nechává roztahovat na motorce na kolečkových bruslích v obrovské rychlosti. Nechá se navézt na rampy a tam dělá salta, má na to už i pevnější helmu. Pro to, aby dostal ještě větší rychlost, má na bruslích připevněný speciální věcičky, aby před skokem dostal opravdu velkou rychlost a mohl tam to salto mrsknout,“ popsal Honza Holub mimořádnou show na kolečkových bruslích.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště