Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PSí HUBÍK - Kombinéza s airbagem řízená softwarem

 

Motooblečení na míru nabízí česká společnost PSí HUBÍK s.r.o., v duchu hesla “ Jen oblečení, které přesně sedí vaším proporcím, vám nabídne ochranu!Značka, kterou dnes oblékají motorkáři po celém světě, vznikla z myšlenky Ing. Libora Hubíka v roce 1990. Od počátku šla firma cestou vlastní výroby a intenzivního vývoje, který se silně opírá o zkušenosti ze závodních tratí. Jejich kombinézy a oblečení můžete vidět na jezdcích Mistrovství světa GP, SBK, Supermoto, Rallye DAKAR nebo u dobrodružných cestovatelů.

Na veletrhu nebudou chybět ani letos a přivezou mimo jiné i novinku - kombinézu se zabudovaným airbagem Tech-Air. Ta nabízí nejvyšší ochranu na cestách v současnosti. Unikátní airbagový systém zabudovaný přímo v kombinéze je softwarově řízený, neomezuje řidiče v pohybu a má superrychlé plnění. Pracuje díky akcelerometrům a gyroskopu, nepotřebuje připojení na GPS. Po velmi rychlé aktivaci vak zpevní celou horní část těla, klíční kosti, ramena, hrudník, záda, oblast ledvin, horní část břicha a částečně boky. Na stánku bude navíc k vidění ukázka zakázkového šití motooblečení firmy, v jejímž názvu najdeme vedle jména zakladatele i řecké písmeno Psí. Martině Hubíkové, která má na starosti marketing, jsme položili otázky k tématu Motosalonu:

Je pro vás motorka členem rodiny? Jakou péči jí věnujete a jaké místo u vás „doma“ má?
Ano, vidíte ji na každém kroku, garáž, práce, "obývák". Motorky vnímáme jako velkou součást našeho žití. 

Sdílí další rodinní příšlušníci Váš koníček – alespoň občas?
Ano, je to celorodinná záležitost.

Který motocykl byste doporučily jako „rodinný“?
Nechci urazit žádnou značku :-), proto neodpovídám. No, ale přece…. Jako „rodinný" bych brala Vespu, kterou máte v garáži a kterou vezme kdokoliv a kdykoliv na nějaké "krátké vyřízení čehokoliv".

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště