Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Přijďte na zahájení Motosalonu, bude to velká jízda

 

Zahajování veletrhu Motosalon je vždy velký zážitek. Zapomeňte na nudné přestřihování pásky a nekonečné uspávací projevy. Tady tepe adrenalin v těle. Co vás čeká?

Oficiální zahájení je naplánované na 13. hodinu na pódiu pavilonu P. Ale určitě přijďte dřív, nejpozději kolem půl jedné. To se totiž velká show začne rozjíždět. Burácet to bude hned ve vestibulu, kde se seřadí silné stroje, aby jejich jezdci o několik minut později odvezli k pódiu primátora města Brna Petra Vokřála, generálního ředitele Veletrhů Brno Jiřího Kuliše, šéfa služby dopravní policie ČR Tomáše Lercha, ředitele jihomoravské policie Leoše Tržila, předsedu motocyklové sekce Svazu dovozců automobilů Adama Žerta a momentálního vedoucího BESIPu Tomáše Neřolda.

Konvoji budou „klestit“ cestu krásné dámy z Girl´s Moto Gangu Brno. A, ano, pojede se přímo hlavní uličkou pavilonu P. Připravte se na pořádný rachot, ale tak to má při Motosalonu být!

Na pódiu VIP šestici přivítá moderátor Dalibor Gondík, který je na brněnském výstavišti od samého startu veletrhu. Pak už dojde k samému slavnostnímu zahájení. K vtipnému průvodci se připojí řada celebrit a známých osobností, pro něž je motorka nedílnou součástí života. Do Brna tak míří herec Martin Písařík, velký motorkář a nový průvodce pořadu Moto cestou necestou nebo mladý český jezdec Karel Hanika, zpěvák Arakainu Honza Toužimský a závodník Kamil Holán. Úplně novou tváří na zahajovacím pódiu bude herec Leoš Noha. A nesmí chybět krásné dámy – tentokrát modelka a Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová a moderátorka Eva Decastelo, která už k veletrhu neodmyslitelně patří.

Přijďte, bude to velká jízda!

 

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště