Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Pozvánka na víkend – část třetí - motocykly, hala 2 – tak už jdeme skoro do finále!

 

Jako lákadlo pro víkendovou návštěvu jsme se rozhodli oběhnout všechny tři výstavní haly a zeptat se přímo vystavovatelů. Bohužel jsme se přes davy návštěvníků dostali jen k některým, ale i tak – něco jsme pro vás sehnali!

Aprillia

Generální ředitel A Spirit a.s. Vladimír Přibyl nám v odpovědi na otázku, co by doporučil návštěvníkům o víkendu, skočil do řeči: „Hlavně přijít!“ Až když jsme dokončili otázku, tedy, co by doporučil návštěvníkům o víkendu na expozici Aprillia, tak jsme se dozvěděli o novinkách trochu více. „Myslím si, že největším lákadlem jsou nové modely Moto Guzzi V7, máme tady novou Californii, potom Aprillii Caponord Rally… No a samozřejmě nové modely naši kultovní značky VESPA, tedy limitovanou edici 946, dále Primavera, prostě zde návštěvníci uvidí všechno, co by viděli na největší světové výstavě. Musím prostě říct, že MOTOSALON vypadá jako pořádná výstava!“ Dodejme jen, že skútry si mohou návštěvníci vyzkoušet na testovacím polygonu celý víkend!


Kymco

Na stánku KYMCO jsme potkali zástupce značky – pan Petr Veruněk byl už z jednání se zákazníky trochu hlasově indisponován, ale přesto nám doporučil jednoznačný tahák společné expozice KYMCO a QUADRO, tedy první čtyřkolový skútr Quadro 4. Oproti předchozím tříkolovým modelům nejde jen o zvýšení počtu kol. Obsaženy jsou i další technické vychytávky jako například nožní brzda. Návštěvníci si mohou tento model samozřejmě osedlat a je rozhodně o co stát.


Kentoya

Hned naproti je Kentoya, kde se představuje kompletní modelová řada. Ale samozřejmě i zde jsou novinky – například 125 ccm skútr Andonis s výrazným plexi a také nový model Falcon 125.


Yamaha

Expozici Yamahy nelze přehlédnout, snad jen pro úplnost dodáme, že jde o stánek číslo 205. O největších lákadlech jsme si povídali s marketingovou manažerkou značky Evou Hlavatou. „Na MOTOSALONu máme novinky pro rok 2015, jako největší z nich bych uvedla MT 09 Tracer, což je cestovní model, kterým jsme rozšířili rodinu motocyklů Yamaha o dalšího bráchuJ. Největším lákadlem expozice je určitě Yamaha R1, kterou tu máme i v limitované edici R1M – těch je v Evropě pro letošní rok pouze pět set. A nesmím zapomenout na Yamaha jízdy, na kterých si návštěvníci naše novinky mohou vyzkoušet.“

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště