Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Pozvánka na víkend – část první – motocykly, hala 4 – a další haly budou následovat!

 

Jako lákadlo pro víkendovou návštěvu jsme se rozhodli oběhnout všechny tři výstavní haly a zeptat se přímo vystavovatelů. Bohužel jsme se přes davy návštěvníků dostali jen k některým, ale i tak – něco jsme pro vás sehnali!

Harley Davidson

Tento stánek se ve čtyřce prostě nedá přehlédnout, motorky jsou vystavené skoro až do stropu. Kromě dealerských přestaveb motocyklu H-D Street 750 je tam kompletní modelová řada včetně horkých novinek. A na co by pozval návštěvníky Country Manager H-D pro CEE Martin Heřmanský? „Určitě bude pro všechny návštěvníky obrovským zážitkem sobotní spanilá jízda kolony motocyklů Harley Davidson členů HOG Praha Chapter, kolem druhé hodiny to určitě nepřeslechnete!“


Royal Enfield

Expozice číslo 405 je zcela ve znamení vintage – výhradní prodejce značky Royal Enfield Vintage Garage zde prezentuje kompletní modelovou řadu – Bullet Classic, veleúspěšnou novinku z loňska Continental GT Cafe Racer a Bullet EFI Retro. „Jako jednoznačné taháky zde máme tři upravené motorky. První je Continental GT v ručně dělané do posledního detailu zpracované hliníkové karoserii, potom tu máme variantu Scrambler upravenou za základní řady Classic a pro mě osobně je největší pecka Classic v patinované mědi, bez laku, prostě nanášená měď, to vypadá opravdu úžasně – je to první a jediný podobný motocykl v České republice,“ uvedl jednatel firmy Tomáš Černý. „A nesmím zapomenout ani Kačku, naši modelku ve vintage oblečení, kterou si tady fotí snad víc než motorky,“ dodal s úsměvem.


Indian/Victory

Hned naproti, na stánku číslo 408 jsou další nepřehlédnutelní krasavci – motocykly Indian a Victory. „Rád bych návštěvníky pozval zejména na novinku roku 2015, na kterou jsme se všichni těšili, tedy Indian Scout. Těch bychom tu mohli mít deset, protože je opravdu v obležení návštěvníků. Pak tu máme dvoubarevné Indiany Vintage 2015, které budí také zaslouženou pozornost. Za Victory bych určitě jmenoval model Judge – to je prostě nekompromisní soudce v nádherném laku, v nádherném provedení, prostě Arlen Ness ví jak se dělají motorky…“, uvedl Petr Liška za prodejce Indian 1901 Pradubice. Víc nestihl – od diktafonu nás oddělili nedočkaví návštěvníci.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště