Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Pět nej Vladimíra Přibyla

 

Když chcete vyrazit na cestu na motorce, neměli byste zanedbat pořádnou výbavu. Jízdu na motocyklu totiž nedělá bezpečnější pouze výběr dobré mašiny, ale především kvalitního vybavení, ať už jde o helmu, kombinézu, boty či rukavice. Ne vždy vás ochrání to nejlevnější, co trh nabízí, a když jde o zdraví, mnohdy i o život, neměli bychom šetřit. Své o tom ví Vladimír Přibyl, který na Motosalon přivezl svůj YSHOP s nejrůznější výbavou. „Všichni řeší jen motorku, ale na cestě je nejdůležitější to, co máte na sobě,“ připomíná Vladimír. A protože nejlépe vám poradí ten, kdo sám jezdí, přiblížíme vám majitele obchodu trochu jinak.

Jaká byla vaše

  1. NEJdelší cesta: „Asi 12.500 km napříč Austrálií a zpátky. Bylo to krásné.
  2. NEJnebezpečnější cesta: „To byla asi Bolívie, tam to bylo drsné. Stávka horníků dolu, kteří nás drželi dva dny a nechtěli nás pustit dál, ve městech se potulují gangy a krade se, je to drsné, ale zajímavé.
  3. NEJveselejší cesta: „Nejveselejší cesta je vždycky domů.
  4. NEJtrapnější cesta: „Nejtrapnější byla z Ruska přes Mongolsko, Kazachstán do Prahy, kde jsme skončili na startu. Protože soudruzi z bývalé SSSR nám ty motorky vůbec nevydali.
  5. NEJromantičtější cesta: „Bohužel nejsem romantik. Zásada číslo jedna je, že ženský s sebou nikdy nebereme. Takže cesty nejsou romantické.

Datum: 3.3.2019 10:05:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště