Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Máme před sebou poslední nabitý den. Co vás čeká na Motosalonu

 

Letošní Motosalon obsadil hned dva pavilony, neopomiňte ani jeden, je na co se dívat! A jelikož je krásně, kaskadéři a jezdci předvádí své umění venku před pavilonem Z. Brnem projedou harlejáři, na programu je mnoho besed a autogramiád.

Hned v 9.30 startují chlapi, kteří se věnují Moto Ghynkamě, tedy umění obratné jízdy mezi kužely. Po nich na mašiny naskočí nebojácní borci z Crazy Day, kteří pro Motosalon nazkoušeli speciální show, někdy na hranici fyzikálních zákonů. Pak už je prostor pro Míru Lisého. Jejich programy se opakují, na přesné časy koukněte do doprovodného programu.

Když se řekne motorka, většinou vám naskočí slova jako svoboda, nádhera, volnost, ale mělo by i bezpečnost. Tu připomenou na pódiu pavilonu P kurzy první pomoci a povídání kapitána Petra Matouška z Policie ČR.

Připravte se na speciální doprovodný program Automotodromu Brno, který na Motosalonu představuje nejen svoje vlajkové lodi – MotoGP a MS superbiků, ale také svoje motoškoly. Přijďte se podívat, co všechno se dá naučit, ať jste malí nebo už dospěláci.

Lovci podpisů jich mají v neděli šanci získat dost - v 11 hodin se na stánku Yacco podepisují Indi Dokoupil a Veronika Hankocyová, od 13 hodin ke stánku Yamahy zamíří jezdec superbiků Ondřej Ježek.

No a nesmí chybět představení letošních vítězů v anktetě Motocykl roku 2018, v níž bodovala Honda. Je držitelem titulu absolutní vítěz se svou novou Africou Twin, ale pobrala i tři kategorie. Ceny si odnáší i BMW, Indian a Ducati. O těch nej mašinách letošní sezony se bude na pódiu pavilonu P mluvit ve 12 a 14 hodin.

To vše v kulisách nablýskaných strojů, z nichž mnohé prožívají českou premiéru, drsných chlapů, kteří se nad nimi rozněžňují, a krásných dívek – bez nich se motosvět neobejde. 

Těšíme se na vás…

Přesný rozpis najdete zde. Program se ale občas mění, sledujte tedy naše aktuality.

 

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště