Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
5.-8.3. 2020

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

Doprovodný program Motosalon 2020

17.12.2019

Jak je každoročním zvykem teamu Crazy Day, poctivě připravují program pro Motosalon 2020 již několik měsíců před samotnou výstavou v Brně, aby ukázal to nejlepší, co chce divák vidět. Myslím, že není třeba Crazy Day dlouze představovat. Jak již víme, tisíce lidí chodí právě na show Crazy Day a jejich skvělé výkony na čtyřkolkách, motorkách, skútrech, ale i na trialové disciplíny a na in-line bruslích.

Doprovodný program Motosalon 2020

MOTOSALON 2020 nově s Burger Arénou a přestavbami

27.11.2019

11. ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení se opět rozjede naplno v termínu 5.-8. března 2020, a to na brněnském výstavišti. Témata nadcházejícího ročníku budou více než zajímavá - Z deníku motorkáře a Zlaté české ručičky.

MOTOSALON 2020 nově s Burger Arénou a přestavbami

Royal Enfield čeří vody akcí „Royal KickStart Battle“!

27.11.2019

Oficiální zástupce značky Royal Enfiel v České republice, společnost Vintage Garage s.r.o., spustila na letošní podzim atraktivní a velmi ojedinělou akci, která čeří vody české custom scény. Akce pod názvem „Royal KickStart Battle“ umožňuje koncovým zákazníkům, nebo stavitelům a úpravcům motocyklů, získat modely Bullet 500 a Classic 500 se slevou 25%.

Royal Enfield čeří vody akcí „Royal KickStart Battle“!

MOTOSALON 2019 – rekordní zájem vystavovatelů a návštěvníků

3.3.2019

Desátý ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení Motosalon se letos konal v režii Veletrhů Brno na výstavišti v pražských Letňanech od 28. února do 3. března 2019. Tradiční zahájení motorkářské sezóny navštívilo 64 000 návštěvníků. Největší počet lidí dorazil v sobotu, kdy prošlo výstavištěm téměř 26 000 motocyklových fanoušků. V tiskovém středisku se akreditovalo 160 novinářů.

MOTOSALON 2019 – rekordní zájem vystavovatelů a návštěvníků

Výstavnictví má stále svůj smysl

3.3.2019

Na stánku velkého hráče BCE, s.r.o. se návštěvníci mohli blíže seznámit s tím nejlepším, co na poli rekreačních a dopravních prostředků současný trh nabízí. „Ohlasy jsou úžasný,“ s nadšením pronesl Ondřej Horyna, zástupce BCE, s. r. o., který pochválil jak organizaci, tak hojnou návštěvnost.

Výstavnictví má stále svůj smysl

MV AGUSTA se pochlubila limitovanou edicí

3.3.2019

Značka MV Agusta je stále ještě veletržní novinkou, Motosalon je pro ně teprve druhou výstavou tak velkého a významného charakteru. Nemají příliš velké zkušenosti s Motosalonem, přesto nápor návštěvníků velice dobře zvládli. „Letos je to mnohem lepší. Máme hezčí stánek, větší stánek, organizace byla na jedničku, líbí se nám pozice u stánku,“ pochvaloval si veletrh Ondřej Metela, spoluvystavovatel značky MV Agusta.

MV AGUSTA se pochlubila limitovanou edicí

Nám nic nechybí, jsme spokojení

3.3.2019

Na Motosalon společnost Nevima group s.r.o. přivezla velké množství novinek. Značky, které zastupují, jsou celosvětově uznávané. Patří mezi největší světové výrobce v oblasti motocyklů a skútrů. S prezentací pomáhali zaměstnanci i dealeři. „Návštěvníci přichází připraveni, chtějí si vyzkoušet motorky, obdivuji je,“ pochválil příznivce motorek Libor Nevima, jednatel společnosti Nevima group.

Nám nic nechybí, jsme spokojení

Ducati přišlo s nejvýkonnějším superbikem na trhu

3.3.2019

Ducati si zakládá na poskytování profesionálních služeb a zachování osobního přístupu a veletrhy jsou pro ně vlastně samozřejmostí. „Letošní ročník mě ničím nepřekvapil, takže v podstatě je to pro nás stejné jako loňský či předloňský rok,“ konstatoval Petr Portužák, zástupce značky Ducati, vedoucí servisu a také prodejce.

Ducati přišlo s nejvýkonnějším superbikem na trhu

Čezeta vás klidně může požádat i o alkoholový test!

3.3.2019

Jubilejní Motosalon byl velkou premiérou i pro elektroskútry Čezeta 506. Na veletrhu nejsou sice poprvé, ale premiérově přivezli sériovou řadu tří moderních elektroskútrů s nestárnoucím designem populárního „prasete“! „Je to úplně nový model, který se čtyři roky vyvíjel, ačkoli to na první pohled nevypadá, tak na tom není téměř nic shodného. Žádná součástka není použitá z původního modelu a pořád to držíme. Je z 95 procent z českých součástek a českých dílů. Nakupujeme si v cizině jen to, co jsme v České republice nenašli v dostatečné kvalitě nebo bezpečnosti. Jsme poslední česká historická firma, která vyrábí v Čechách,“ pro expozici David Vantuch, sales manager pro ČR a SR.

Čezeta vás klidně může požádat i o alkoholový test!

Honda – od trpaslíků po obry

3.3.2019

Na expozici Honda najdete nejrůznější motocykly, od malých „opiček“ až po silné mašiny s pořádnou kubaturou. Jednu Hondu Monkey si odvezl z Motosalonu i výherce internetové soutěže s Hondou Václav Kubíček. Co nám ke stroji s obsahem 125 kubíků řekl Petr Hubáček, marketingový ředitel? „Je to jedna z nejmenších, ale zároveň nejoriginálnějších motorek segmentu FUN. Je velice atypická svým vzhledem, ale svým způsobem definuje Hondu jako takovou – je hodně výrazná, proti všem jiným motorkám na světě.“

Honda – od trpaslíků po obry

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště