Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vyhlášení výsledků Ankety Motocykl roku 2015

V neděli 8. března 2015 v 14 hodin vyhlásil Svaz dovozců automobilů výsledky Ankety Motocykl roku 2015. Z celkem 34 nominovaných motocyklů v 7 kategoriích vybírala vítěze odborná veřejnost a široká veřejnost prostřednictvím webových stránek ankety. Celkem se hlasování zúčastnilo 19 264 lidí.

Vyhlášení výsledků Ankety Motocykl roku 2015

Koho jsme potkali na Motosalonu

Motosalon byl plný, jak skutečných motorkářů, tak lidí, co se jim motorky a vše s tím spojené prostě líbí. Které známé tváře jsme zde potkali?

Koho jsme potkali na Motosalonu

Motosalon v Praze – rekordní návštěvnost

Šestý ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení Motosalon, který se koná střídavě v Praze a Brně, zaznamenal opět rekordní návštěvnost. Do Letňan přišlo přes 50 000 návštěvníků, což je zatím v Praze nejvyšší návštěvnost. "Motosalon letos příjemně překvapil rozsahem a návštěvností. Dokázal, že je svátkem motorkářské komunity a že o obdobné akce je veliký zájem i v době internetu," uvedl generální ředitel Veletrhů Brno Jiří Kuliš. Na ploše 13 tisíc metrů čtverečních se ve třech pavilonech zúčastnilo veletrhu celkem 104 vystavovatelů s 240 značkami. V tiskovém středisku se akreditovalo 220 novinářů. Motosalon je jediným veletrhem, který zaštiťuje motosekce Svazu dovozců automobilů s účastí importérů.

Motosalon v Praze – rekordní návštěvnost

Přijďte se podívat na vyhlášení ankety Motocykl roku 2015 - neděle - 14:00!!!

Pozor, hlasování v anketě Motocykl roku 2015právě skončilo. O nejhezčích motorkách rozhoduje odborná komise s širokou veřejností.

Přijďte se podívat na vyhlášení ankety Motocykl roku 2015 - neděle  - 14:00!!!

Harleyáři zahájili sezónu na MOTOSALONu

Osmdesát motorek Harley-Davidson burácelo ve dvě odpoledne u výstaviště. Členové chapter H.O.G Praha a Plzeň na MOTOSALONu zakončili svou spanilou jízdu Prahou na místním parkovišti.

Harleyáři zahájili sezónu na MOTOSALONu

Před 50 lety jezdili na brněnském okruhu, dnes jsou na MOTOSALONu

Závodnické legendy českého motokrosu a silničních motorek, které před 50 lety stávaly na stupních vítězů československých závodů, se setkaly na MOTOSALONu.

Před 50 lety jezdili na brněnském okruhu, dnes jsou na MOTOSALONu

Marek Červený: letos se chystá na Macau, za pár let na Man

Na letňanském výstavišti se to jen hemží osobnostmi motocyklového světa. Jedním z nich je i Marek Červený, český jezdec road racingu.

Marek Červený: letos se chystá na Macau, za pár let na Man

Davy návštěvníků zaplnily v sobotu výstaviště

Už půl hodiny před otevřením se u bran Motosalonu tvořily dlouhé fronty. Jsme rádi, že řada novinek a nabitý program lákají motorkáře a fandy motocyklů.

Davy návštěvníků zaplnily v sobotu výstaviště

Zveme vás na víkend – video

S moderátorem Petrem Vágnerem a dalšími jsme pro vás natočili akční filmeček, abyste věděli, do čeho jdete. Je toho tady hodně, ještě víc než na tomto filmu. Podívejte se, budete nadšení!

Zveme vás na víkend – video

Pozvánka na víkend – část čtvrtá (a poslední) - invaze čtyřkolek v Letňanech!

Jako lákadlo pro víkendovou návštěvu jsme se rozhodli oběhnout všechny tři výstavní haly a zeptat se přímo vystavovatelů. Bohužel jsme se přes davy návštěvníků dostali jen k některým, ale i tak – něco jsme pro vás sehnali!

Pozvánka na víkend  – část čtvrtá (a poslední) - invaze čtyřkolek v Letňanech!

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště