Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Yamaha MT-10 slaví dvojitý úspěch

Včera proběhlo vyhlášení ankety Motocykl roku 2016 a největšího úspěchu se dočkal model Yamaha MT-10. Nejen, že tato motorka vyhrála ve své kategorii Naked bikes, ale stala se také absolutním vítězem. Tento stroj, spolu se všemi ostatními vítězi jednotlivých kategorií, si můžete prohlédnout dnes na Motosalonu. Brány brněnského výstaviště jsou pro návštěvníky otevřeny až do 17:00.

Yamaha MT-10 slaví dvojitý úspěch

Rekordní Motosalon 2016 v Brně

Sedmý ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení Motosalon, který se letos konal v Brně, potvrdil svou pozici prémiové akce ve svém oboru na českém trhu a motorkářského svátku.

Rekordní Motosalon 2016 v Brně

To nejlepší na konec

Motosalon se chýlí ke konci, ale i dnes na vás čeká množství zážitků a skvělého programu. Konečně se dočkáme Pepy Sršně, který vystoupí na pódiu a pozdraví návštěvníky. Nebudou chybět ani workshopy, motoškola, kaskadérská vystoupení a mnoho dalšího. Podívat se můžete také na prezentaci výsledků ankety Motocykl roku 2016, jejíž vyhlášení proběhlo v sobotu večer.

To nejlepší na konec

Znáte motocyklový sport Moto Gymkhana?

Na Motosalonu se představí také stále populárnější sport Moto Gymkhana, neboli motoslalom. U nás v Česku se jedná stále o poměrně nový sport, který se sem dostal v roce 2011. Oblíbený je však již v Nizozemí, Polsku nebo Anglii. V roce 2015 se konalo první Mistrovství Evropy právě v Nizozemí za účasti i desetičlenného týmu ČR.

Znáte motocyklový sport Moto Gymkhana?

Účastníci Rally Dakar 2016 se podělí o své zkušenosti

V sobotu ve 12:00 vyzpovídá Standa Berkovec na pódiu v pavilonu P účastníky Rally Dakar 2016 a členy týmu Moto Racing Group Milana Engela, Jana Veselého a Tomáše Kubienu. Podělí se s vámi o plány na příští sezónu a také o zážitky ze sezóny letošní. Na pódiu si můžete prohlédnout i motorku, se kterou letos závody absolvovali. Fanda Rally Dakar by zde tedy rozhodně neměl chybět!

Účastníci Rally Dakar 2016 se podělí o své zkušenosti

V neděli dorazí Pepa Sršeň

Všechny nás zval na letošní Motosalon a nakonec to vypadalo, že tady ani nebude. Vypadalo, ale už nevypadá. Pepa právě ukončil natáčení v zahraničí a nasedá do letadla, aby byl v neděli na brněnském výstavišti. Celý den bude v různých programech k dispozici návštěvníkům, takže kdo si chce užít známého testovacího jezdce a kaskadéra, musí přijít zítra.

V neděli dorazí Pepa Sršeň

Takhle to dnes vypadá na expozicích Motosalonu!

Dnes jsme vyrazili do terénu a natočili tento krásný pohled na zaplněné expozice Motosalonu. Dnešní den se opravdu povedl a na to, jak vypadal dopoledne pavilon P, se můžete podívat ve videu.

Takhle to dnes vypadá na expozicích Motosalonu!

Přijďte v sobotu na Motosalon!

Již od ranních sobotních hodin máme na Motosalonu řady natěšených návštěvníků, kteří se nemohou dočkat, až uvidí nejnovější motocykly na trhu. Dnes na vás čeká nabitý doprovodný program, který rozhodně potěší každého správného fanouška motocyklů.

Přijďte v sobotu na Motosalon!

Získejte možnost zajezdit si na Motosalonu s Abrahamem a Hanikou

Dnes ve 13:30 a 15:30 bude probíhat na pódiu v pavilonu P workshop brněnského Automotodromu s názvem Z odrážedla do MotoGP. Určen je především pro rodiče a jejich děti, které motocykly baví a uvažují např. o profesionální kariéře jezdce. Vítání jsou samozřejmě i všichni ostatní návštěvníci, které téma zaujme.

Získejte možnost zajezdit si na Motosalonu s Abrahamem a Hanikou

Na Motosalonu po zadním

O tom, že adrenalin k Motosalonu patří, se můžete přesvědčit např. na workshopu Na motorce po zadním, který pořádá brněnský Automotodrom. Dozvíte se, jaká je správná technika jízdy po zadním, jak probíhá samostatný kurz tohoto druhu jízdy a jestli to zvládne třeba i úplný začátečník.

Na Motosalonu po zadním

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště