Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Dá se jíst očima? Zkuste to!

Jestli ještě váháte, zda si zajít do Burger Arény, podívejte se na těchto pár foteček. Teprve se rozjíždíme a už tady vznikají takovéto dobroty a s blížícím se víkendem jich bude vznikat stále víc, budou chutnější, šťavnatější. Jedlíci se tváří spokojeně, tak přijďte a budete spokojení taky.

Dá se jíst očima? Zkuste to!

Motorky jsou sexy, říká Bára Mottlová

Herečka Bára Mottlová se netají tím, že má ráda sexappeal. „Ten k motorkám rozhodně patří, protože jsou sexy,“ říká atraktivní blondýnka, která na zahájení veletrhu dorazila s novým účesem a s kolegyní Evou Decastelo. Na rozdíl od Evy za řidítka sama zatím neusedá, přestože motorky zbožňuje, tak se o sebe dost bojí a má k nim respekt. „Jezdím ale ráda jako spolujezdec, miluji tu svobodu. Už jsem zažila i jízdy, kdy jsem se pak nemohla hýbat, bolely mne všechny svaly, které jsem při rychlé jízdě a brzdění zatínala,“ přiznává herečka.

Motorky jsou sexy, říká Bára Mottlová

BURGER ARENA je spojení gastronomie a dobré zábavy

Motosalon odstartoval podle plánu a celý areál se nese na vlně skvělé atmosféry. Milovníci jedné stopy se dočkali a rozhodně je, co prezentovat. Haly P a F obsadilo více než 150 firem, které zastupují 390 značek a celý jeden pavilon se soustředil jen a jen na blaho strávníků. BURGER ARENA je bez jakéhokoli přehánění spojením gastronomie a dobré zábavy. Obdivovatelé motocyklů a čtyřkolek si tak za burácení silných strojů mohou pochutnat nejen na burgerech nejvyšší kvality, ale i těch vegetariánských a veganských, či sladkých donutech, zmrzlině, kremrolích nebo slaných tyčinkách.

BURGER ARENA je spojení gastronomie a dobré zábavy

Líbí se mi naháči, říká Monika Leová

Na zahájení Motosalonu nechyběla Monika Leová, půvabná exotická moderátorka televize Prima a moc jí to v koženém oblečku slušelo. Usmívala se, pózovala fotografům a sama motorky obdivovala. Sama má doma Suzuki GS 500e.

Líbí se mi naháči, říká Monika Leová

Slunečná: Vilém kupuje Zuzaně motorku, Sylva o tom neví

Nová epizoda oblíbeného seriálu na Primě by se takto klidně mohla jmenovat, protože dva z jeho protagonistů skutečně zavítali společně na Motosalon do Brna. Lukáš Langmajer ale ve skutečnosti vysněný motocykl své herecké kolegyni Evě Decastelo nekoupil, zato s ní zapózoval na stánku Harley-Davidson. Choppery má totiž sám moc rád, stejně jako Eva.

Slunečná: Vilém kupuje Zuzaně motorku, Sylva o tom neví

Honda jako český fenomén prodejních statistik

Každá pátá motorka, která v loňském roce vyjela ze showroomů, měla na nádrži okřídlené logo Hondy. Tato japonská značka v ČR drží přes pětinu (20,85 %) trhu nových motocyklů, a to je ve srovnání s ostatními evropskými zeměmi hodně vysoké číslo. Co za tím stojí?

Honda jako český fenomén prodejních statistik

Motosalon zahájen spanilou jízdou

Jedenáctý ročník největšího motocyklového svátku, mezinárodního veletrhu MOTOSALON, byl slavnostně zahájen na brněnském výstavišti. Novinkou byla letos „spanilá jízda“, ve které se z haly P do pavilonu F přesouval průvod nejrůznějších motocyklů, od historických po závodní, na které usedli legendární závodníci, známé celebrity, ale také generální ředitel brněnských veletrhů Jiří Kuliš. Originální a mimořádně hlučný průvod uzavírali známí herci Liška s Révaiem na historických Babettách. Na podiu poté slavnostně přestřihli oranžovou pásku, za burácivého zvuku motorů a bouřlivého potlesku diváků.

Motosalon zahájen spanilou jízdou

Vyzyvatel mezi bagry, Indian Challenger

Čte se to stejně, ale na mysli jsme samozřejmě měli „baggery“, tedy motocykl s výraznými bočními kufry a sníženou zádí. Právě v této kategorii hodlá kralovat nový Challenger, v překladu „vyzyvatel“. Ten byl hlavním aktérem tiskové konference těsně před zahájením výstavy.

Vyzyvatel mezi bagry, Indian Challenger

Koncept Royal Enfield vzniká přímo na výstavě

Nejstarší stále vyráběný motocykl na světě a zároveň úplně nejnovější motocykl na světě, tuto kombinaci návštěvníkům předvádí legendární britsko-indická značka Royal Enfield.

Koncept Royal Enfield vzniká přímo na výstavě

Kdybych byla celá bílá, jak ta Jawa ….

Výrobci legendárních motocyklů JAWA skutečně prodali i několik bílých verzí, ale místo dvěstěpadesátky z písně Věry Špinarové na jejich stánku najdeme třistapadesátky a z barev převládá červená.

Kdybych byla celá bílá, jak ta Jawa ….

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště