Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Na MOTOSALONU se představí i motocykly značky SWM

Na stánku českého dovozce italských SWM budou hlavními novinkami maloobjemové RS a SM 125R. U těch se objevuje moderní kapalinou chlazený čtyřventilový jednoválec, což je v této kubatuře nadstandardem. Stejně tak použití prémiových podvozkových komponentů. Oba modely s mohutným trubkovým rámem se od sebe liší nastavením tlumičů a velikostí kol, kdy RS je enduro a SM silniční motard. Novinkou pak bude také jeden z prvních kusů velkého endura RS5000 R ve specifikaci Euro4.

Na MOTOSALONU se představí i motocykly značky SWM

Novinky u Yamahy

Společnost Yamaha je stále na špičce světové motocyklové nabídky. Valentino Rossi se i v letošním roce bude starat o rozruch v královské třídě MotoGP. Pro sportovní příznivce připravila značka nový supersport YZF-R6, s nímž by měla továrna znovu vstoupit do šampionátu mistrovství světa supersportů. Obdivovat mohou příznivci značky také agresivní styl tříválcového modelu MT-09.

Novinky u Yamahy

Motorkáři.cz vás zvou nejen na kafe

Redakce největšího českého webu o motorkách patří na Motosalonu ke stálým vystavovatelům. Její stánek nebude na výstavě chybět ani letos, ale tentokrát se můžete těšit na rozšířenou nabídku zajímavých atrakcí. Ať už patříte mezi 230 tisíc registrovaných uživatelů tohoto webu, nebo pravidelné či občasné čtenáře, na stánku v hale 3 jste vítanými hosty.

Motorkáři.cz vás zvou nejen na kafe

Harley-Davidson si pro letošek připravil nového "krále silnic"

Americká značka Harley-Davidson si pro letošní rok připravila novou verzi legendárního cesťáku Road King pod označením Special. Ten se vyznačuje sníženým posazem a temně černým provedením namísto chromovaných prvků. Pohání jej silný véčkový motor o objemu 107 kubických palců, tedy 1750 cm3, který má o desetinu vyšší kroutící moment proti předchozím agregátům používaným u této řady a lépe vyřešené odvádění tepla.

Harley-Davidson si pro letošek připravil nového

Honda u letošní Fireblade vyměnila 90 procent součástek

Světová motocyklová jednička Honda si dala na letošním modelu CBR1000RR Fireblade opravdu záležet. Vyměnila 90 procent hlavních součástí aby dosáhla lepších jízdních výkonů a ovladatelnosti jak v silničním provozu, tak i na závodní dráze. Fireblade značka Honda nabízí od roku 1992 a s gaždou generací stroj zdokonaluje.

Honda u letošní Fireblade vyměnila 90 procent součástek

Suzuki posílila ve stopětadvacítkách, cílí na mladé jezdce

Japonská Suzuki pro letošní rok zapracovala na maloobjemových strojích pro mladé začínající jezdce. V kategorii stopětadvacítek přichystala sportovně laděnou GSX-R125 a více obnaženou a cestovnější GSX-S125.

Suzuki posílila ve stopětadvacítkách, cílí na mladé jezdce

Kvalitní helmy od LS2 zvýší bezpečnost vaší jízdy

Podívejte se na některé přilby značky LS2, které si budete moci prohlédnout na MOTOSALONU.

Kvalitní helmy od LS2 zvýší bezpečnost vaší jízdy

Vyhraj airbagovou vestu Helite!

Na MOTOSALONU si budete moci zasoutěžit o tuto skvělou vestu v hodnotě až 17 490 Kč!

Vyhraj airbagovou vestu Helite!

Triumph představuje svou expozici

Na letošním ročníku veletrhu MOTOSALON budou kromě novinek představeny i motocykly, které tvoří stálou nabídku značky Triumph.

Triumph představuje svou expozici

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště