Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Motosalon podporují i Vandráci aneb Všichni jsou buď v Mexiku... nebo v Brně!

Veletrh Motosalon je bezesporu jedním z nejžhavějších želízek z dílny brněnských veletrhů. Nejenže na jaře přiláká do Brna milovníky rychlých mašin, ale své fanoušky má také v řadách známých umělců. Jeho patrony jsou dva skvělí herci Jan Révai a Pavel Liška, toho času také členové týmu Vandráci Vagamundos na cestách po světě.

Motosalon podporují i Vandráci aneb Všichni jsou buď v Mexiku... nebo v Brně!

Honda pro letošek postavila zcela nový Gold Wing

Světová jednička Honda se pro letošní rok rozhodla zcela přepracovat svou vlajkovou loď, cestovní koráb Gold Wing. Výsledkem je je ostřejší, kompaktnější a lehčí stroj, který by měl být přitažlivější i pro mladší generaci motocyklistů, kteří jeho dosavadní design přehlíželi, nebo jej dosud vůbec nezaregistrovali.

Honda pro letošek postavila zcela nový Gold Wing

Policejní prezident převzal záštitu nad veletrhem Motosalon

Děkujeme policejnímu prezidentovi Tomáši Tuhému za udělení záštity nad veletrhem Motosalon 2018.

Policejní prezident převzal záštitu nad veletrhem Motosalon

Vydařený Motosalon v Praze se všemi velkými značkami

Osmý ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení Motosalon se letos konal v pražských Letňanech, kam se od 2. do 5. 3. 2017 vypravili všichni milovníci jedné stopy a zahájili tak další motorkářskou sezónu. Na akci, kterou pořádala společnost Veletrhy Brno v areálu PVA EXPO PRAHA, přišlo 58 300 návštěvníků. Nejvíce návštěvníků dorazilo klasicky v sobotu, kdy prošlo výstavištěm téměř 26 000 motocyklových fanoušků. V tiskovém středisku se akreditovalo 234 novinářů.

Vydařený Motosalon v Praze se všemi velkými značkami

Legendy na veletrhu MOTOSALON

Stejně jako každý rok, i letos navštívili veletrh MOTOSALON i mnohé významné osobnosti motocyklového sportu.

Legendy na veletrhu MOTOSALON

Jawa pořád táhne

Časopis Motocykl představil na veletrhu MOTOSALON své speciální číslo, věnované renovaci Jawy Kývačky. Přesto, že do Letňan přivezli více jak trojnásobné množství časopisů než svého loňského speciálního vydání do Brna, už v sobotu po polední nebyl na pultu jediný výtisk. Jawa prostě táhne, skoro každý motocyklista u nás na ní začínal, mnoho z nich se také zajímalo o vystavenou novou čtyřdobou Jawu 350 OHC.

Jawa pořád táhne

Letňanské zastávky Jakuba Kornfeila

Jezdec mistrovství světa silniční třídy Moto3, Jakub Kornfeil, se na veletrhu MOTOSALON ukázal hned dvakrát. Nejprve ve čtvrtek a pak znovu na další autogramiádě v neděli. To se podepisoval návštěvníkům u stánku společnosti GlobalMoto, která má v nabídce přilbu značky Nolan, s níž od loňského roku Kuba startuje.

Letňanské zastávky Jakuba Kornfeila

Motocyklem roku je sexy Ducatka

Anketa Motocykl roku je nedílnou součástí veletrhu Motosalon. Letos bylo nominováno celkem 32 motocyklů v 6 kategoriích. Do hlasování se zapojilo dohromady 19 473 lidí. Po včerejším slavnostním vyhlášení již známe vítěze všech kategorií – pojďme si je nyní představit. Ceny jednotlivým vítězům předávali Josef Pokorný, tajemník Svazu dovozců automobilů, Miloň Mlčák, ředitel veletrhu Motosalon, a Petr Rezek, zástupce mediálního partnera České motocyklové noviny.

Motocyklem roku je sexy Ducatka

Orion Litomyšl slaví dvacetiny

Každoročně se na veletrhu MOTOSALON setkáváme u stánku výrobce pneumatik MITAS s jezdci a manažery známého motokrosového týmu Orion Litomyšl. Ani rok 2017 nebyl výjimkou a stejně jako v minulých letech si přivedl s sebou své svěřence týmový manažer a bývalý reprezentant v motokrosu Petr Kovář. Už tradičně Petra Bartoše a spolu s ním i mladou týmovou naději, Jonáše Nedvěda. Řeč se nyní, na začátku března, logicky stočila hlavně na připravovanou sezónu a také na kulaté jubileum existence týmu. Tak tedy, Petře Kováři, co je nového?

Orion Litomyšl slaví dvacetiny

Návštěva bronzového Trophy týmu

Český Trophy tým přivezl z poslední Šestidenní bronzovou medaili. Byl to největší úspěch našeho endura za hodně dlouhou dobu. Navíc získal Patrik Markvart titul mistra Evropy, Jaromír Romančík skončil ve stejném seriálu druhý a Ondřej Helmich třetí. S Markvartem, Helmichem a také jejich manažerem, a zároveň předsedou Výkonného výboru Svazu endura AČR, Jiřím Pošíkem, jsme se na veletrhu MOTOSALON potkali u stánku rakouské značky KTM. A vyžili jsme tohoto setkání k několika otázkám…

Návštěva bronzového Trophy týmu

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště