Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
5.-8.3. 2020

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

Na Motosalonu 2017 v Letňanech se poprvé představí všechny velké značky

8.12.2016

Po dvou letech se opět chystáme do Letňan a začátkem března jsme tam – konkrétně od 2. do 5. března. Poslední MOTOSALON v Praze byl skutečně bombastický, zejména v sobotu, kdy se na výstavišti objevilo 27 tisíc návštěvníků. V březnu 2017 to bude ještě lepší, protože účast slíbily všechny velké motocyklové značky – i ty, které jste třeba v Letňanech dříve neviděli.

Na Motosalonu 2017 v Letňanech se poprvé představí všechny velké značky

Výherce motocyklu roku si vybral stroj od Hondy

4.5.2016

Sto tisíc korun na novou motorku získal za hlasování v anketě Motocykl roku Miroslav Khol z Chlumce nad Cidlinou. V uplynulých dnech si přišel pro svůj stroj do prodejny firmy Nokamoto ve Stěžerech u Hradce Králové. Klíčky od nové motorky mu předala manažerka společnosti Veletrhy Brno Jana Nová společně se šéfem divize prodeje motocyklů Honda Motor Europe Petrem Kříbalou.

Výherce motocyklu roku si vybral stroj od Hondy

Abraham s Hanikou na minibicích

6.3.2016

Dnes v 10:30 budete mít jedinečnou možnost vidět dva zkušené jezdce při jízdě na minibicích. Dojděte na pódiu v pavilonu P, kde bude probíhat workshop Z odrážedla do MotoGP a následně si s dětmi zajezdí i Karel Abraham a Karel Hanika.

Abraham s Hanikou na minibicích

Výsledky ankety Motocykl roku 2016

6.3.2016

Na slavnostním večeru v sobotu 5. března na pódiu v pavilonu P byly vyhlášeny výsledky ankety Motocykl roku 2016. Hlasování probíhalo od 1. února na webu ankety a pak přímo na veletrhu Motosalon. Vyhlašovatelem a pořadatelem ankety je Svaz dovozců automobilů, organizací byla pověřena akciová společnost Veletrhy Brno.

Výsledky ankety Motocykl roku 2016

Yamaha MT-10 slaví dvojitý úspěch

6.3.2016

Včera proběhlo vyhlášení ankety Motocykl roku 2016 a největšího úspěchu se dočkal model Yamaha MT-10. Nejen, že tato motorka vyhrála ve své kategorii Naked bikes, ale stala se také absolutním vítězem. Tento stroj, spolu se všemi ostatními vítězi jednotlivých kategorií, si můžete prohlédnout dnes na Motosalonu. Brány brněnského výstaviště jsou pro návštěvníky otevřeny až do 17:00.

Yamaha MT-10 slaví dvojitý úspěch

Rekordní Motosalon 2016 v Brně

6.3.2016

Sedmý ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení Motosalon, který se letos konal v Brně, potvrdil svou pozici prémiové akce ve svém oboru na českém trhu a motorkářského svátku.

Rekordní Motosalon 2016 v Brně

To nejlepší na konec

6.3.2016

Motosalon se chýlí ke konci, ale i dnes na vás čeká množství zážitků a skvělého programu. Konečně se dočkáme Pepy Sršně, který vystoupí na pódiu a pozdraví návštěvníky. Nebudou chybět ani workshopy, motoškola, kaskadérská vystoupení a mnoho dalšího. Podívat se můžete také na prezentaci výsledků ankety Motocykl roku 2016, jejíž vyhlášení proběhlo v sobotu večer.

To nejlepší na konec

Znáte motocyklový sport Moto Gymkhana?

5.3.2016

Na Motosalonu se představí také stále populárnější sport Moto Gymkhana, neboli motoslalom. U nás v Česku se jedná stále o poměrně nový sport, který se sem dostal v roce 2011. Oblíbený je však již v Nizozemí, Polsku nebo Anglii. V roce 2015 se konalo první Mistrovství Evropy právě v Nizozemí za účasti i desetičlenného týmu ČR.

Znáte motocyklový sport Moto Gymkhana?

Účastníci Rally Dakar 2016 se podělí o své zkušenosti

5.3.2016

V sobotu ve 12:00 vyzpovídá Standa Berkovec na pódiu v pavilonu P účastníky Rally Dakar 2016 a členy týmu Moto Racing Group Milana Engela, Jana Veselého a Tomáše Kubienu. Podělí se s vámi o plány na příští sezónu a také o zážitky ze sezóny letošní. Na pódiu si můžete prohlédnout i motorku, se kterou letos závody absolvovali. Fanda Rally Dakar by zde tedy rozhodně neměl chybět!

Účastníci Rally Dakar 2016 se podělí o své zkušenosti

V neděli dorazí Pepa Sršeň

5.3.2016

Všechny nás zval na letošní Motosalon a nakonec to vypadalo, že tady ani nebude. Vypadalo, ale už nevypadá. Pepa právě ukončil natáčení v zahraničí a nasedá do letadla, aby byl v neděli na brněnském výstavišti. Celý den bude v různých programech k dispozici návštěvníkům, takže kdo si chce užít známého testovacího jezdce a kaskadéra, musí přijít zítra.

V neděli dorazí Pepa Sršeň

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště