Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
5.-8.3. 2020

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

Není čtyřkolka jako čtyřkolka

1.3.2019

Dokonce to může být tříkolka. Přehlídka „vícekolek“ v Letňanech je opravdu pestrá a to nejen co se týče značek a kubatury, ale také účelu použití, možného příslušenství a především celkového designu.

Není čtyřkolka jako čtyřkolka

Pro Indiana vám musí bít srdce

1.3.2019

Indian Motorcycle je jedinečný fenomén a na Motosalonu v Praze má rozhodně, co slavit. Stoleté působení značky na českém a slovenském trhu je skvělou zprávou pro vyznavače pohodových jednostopých strojů. Pro letošní jubilejní výstavu připravili rozhodně zajímavou expozici, která je i jakousi poctou pro Ing. Františka Maříka, který oficiálně prodal v tehdejším Československu ve dvacátých letech minulého století první stroje legendární americké značky. Dokázal z Indiana udělat ve své době nejprodávanější a nejoblíbenější motocykl na českém a slovenském trhu.

Pro Indiana vám musí bít srdce

Hala 6: Dětské dopravní hřiště, elektrodráha i výstava policejních motocyklů

1.3.2019

Po celou dobu Motosalonu se koná program také v hale 6. Na své si zde přijdou především malí motorkáři, kteří si užijí zábavu v dětském dopravním hřišti a na elektrodráze. Na stánku BESIP si navíc mohou vyzkoušet trenažer jízdy na motocyklu.

Hala 6: Dětské dopravní hřiště, elektrodráha i výstava policejních motocyklů

10 motorkářských celebrit otevřelo jubilejní motosvátek

1.3.2019

Ve druhé části zahájení přišli na pódium kaskadér Pepa Sršeň, závodník Ondřej Ježek, jezdec freestyle motokrosu Petr Pilát, generál Petr Pavel, herečka Vanda Hybnerová, závodník Karel Hanika, zpěvák Matěj Ruppert, zpěvačka Helena Zeťová, herci, dobrodruzi a cestovatelé na motorkách Honza Révai a Pavel Liška. Hostů bylo zcela záměrně 10, protože letošní desítku slavíme stále a zahájení nesmí být výjimkou. Každý dostal otázku související s motorkami a některé odpovědi byly překvapující.

10 motorkářských celebrit otevřelo jubilejní motosvátek

Hala 4 - Harley hřmí hudbou

1.3.2019

Hodně hlasitě hřmí hudba, hloučky hledačů historických Harleyů halasně hovoří, Harley hustě hýbe halou 4. Nápad oživit stánek rockovou hudbou je z hlavy marketingového manažera Michala Frice. Osobně vybíral při castingu DJky, a vybral rovnou tři mladé ženy, které se na stánku střídají. Návštěvníkům se nové pojetí dost líbí, okolním firmám už lehce méně, každopádně expozice tepe a žije. A co by pustil sám Michal Fric, kdyby ho sličná DJka pustila k pultu? „Asi nějakou klasiku, řekněme AC/DC, Aerosmith, Depeche Mode anebo osmdesátky New Order.“

Hala 4 - Harley hřmí hudbou

Moto Jitka vystavuje poprvé

1.3.2019

Premiéru na pražském MOTOSALONU má obchod oblečením s názvem Moto Jitka. Jmenuje se po své paní majitelce, Jitce Jandové, kterou jsme zastihli na stánku v obležení zákazníků.

Moto Jitka vystavuje poprvé

Uložte si své oblíbené motorky do mobilu a vyhrajte lístek na Moto GP

1.3.2019

Na letošním Motosalonu si vyzkoušíte nové funkce mobilní aplikace BVV Trade Fairs. Po naskenování QR kódů se vám vybrané motorky, čtyřkolky nebo skútry uloží přímo do mobilu. K dispozici zde budete mít bližší technické specifikace, aplikace navíc umožní projevit zájem o testovací jízdu.

Uložte si své oblíbené motorky do mobilu a vyhrajte lístek na Moto GP

Retro, nebo moderní design? Hlasujte o podobě znovuzrozeného Böhmerlandu

1.3.2019

Jedním z lákadel Motosalonu je znovuzrozená značka Čechie-Böhmerland. Na stánku 514 v hale 5 si prohlédnete historické stroje i designové studie, které by měly být ještě letos využity při tvorbě prototypu. A právě volbu finálního designu můžete prostřednictvím hlasování na stánku ovlivnit i vy. Prezentují se dvě základní podoby – jedna v tradičním retro stylu navazující na původní zpracování, druhá v moderním nadčasovém stylu. Podle aktuálních výsledků lehce vede retro design.

Retro, nebo moderní design? Hlasujte o podobě znovuzrozeného Böhmerlandu

Revoluční dvouválce Royal Enfield byly představeny v České republice!

1.3.2019

Ve čtvrtek 28. února dopoledne proběhla na jubilejním ročníku veletrhu MOTOSALON 2019 oficiální česká premiéra motocyklů značky Royal Enfield. Její oficiální zástupce pro Českou republiku Vintage Garage s.r.o., představil oba zcela nové dvouválcové modely Interceptor INT 650 TWIN a Continental GT 650 TWIN. „Je to česká premiéra, která navazuje na zahájení prodeje obou nových modelů na celoevropském trhu. Jsou to revoluční modely pro Royal Enfield a předznamenávají novou éru prodeje, zejména na západních trzích,“ sdělil na tiskové konferenci Martin Šrámek, zástupce společnosti Vintage Garage.

Revoluční dvouválce Royal Enfield byly představeny v České republice!

Helena Zeťová: Na motorce si připadám svobodně

1.3.2019

Zpěvačka a bývalá porotkyně Československé Superstar Helena Zeťová je opět v Čechách a má pěkně našlápnutý program, ale pozvání na jubilejní Motosalon neodmítla. Na motorce před léty projela s kamarády celou Evropu, sice nedržela řídítka, ale užila si to i jako spolujezdec. Momentálně žádný silný jednostopý stroj nevlastní a na veletrh přišla obdivovat krásné motorky a zavzpomínat s přáteli na staré časy.

Helena Zeťová:  Na motorce si připadám svobodně

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště