Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
5.-8.3. 2020

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

Vydařený Motosalon v Praze se všemi velkými značkami

5.3.2017

Osmý ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení Motosalon se letos konal v pražských Letňanech, kam se od 2. do 5. 3. 2017 vypravili všichni milovníci jedné stopy a zahájili tak další motorkářskou sezónu. Na akci, kterou pořádala společnost Veletrhy Brno v areálu PVA EXPO PRAHA, přišlo 58 300 návštěvníků. Nejvíce návštěvníků dorazilo klasicky v sobotu, kdy prošlo výstavištěm téměř 26 000 motocyklových fanoušků. V tiskovém středisku se akreditovalo 234 novinářů.

Vydařený Motosalon v Praze se všemi velkými značkami

Legendy na veletrhu MOTOSALON

5.3.2017

Stejně jako každý rok, i letos navštívili veletrh MOTOSALON i mnohé významné osobnosti motocyklového sportu.

Legendy na veletrhu MOTOSALON

Jawa pořád táhne

5.3.2017

Časopis Motocykl představil na veletrhu MOTOSALON své speciální číslo, věnované renovaci Jawy Kývačky. Přesto, že do Letňan přivezli více jak trojnásobné množství časopisů než svého loňského speciálního vydání do Brna, už v sobotu po polední nebyl na pultu jediný výtisk. Jawa prostě táhne, skoro každý motocyklista u nás na ní začínal, mnoho z nich se také zajímalo o vystavenou novou čtyřdobou Jawu 350 OHC.

Jawa pořád táhne

Letňanské zastávky Jakuba Kornfeila

5.3.2017

Jezdec mistrovství světa silniční třídy Moto3, Jakub Kornfeil, se na veletrhu MOTOSALON ukázal hned dvakrát. Nejprve ve čtvrtek a pak znovu na další autogramiádě v neděli. To se podepisoval návštěvníkům u stánku společnosti GlobalMoto, která má v nabídce přilbu značky Nolan, s níž od loňského roku Kuba startuje.

Letňanské zastávky Jakuba Kornfeila

Motocyklem roku je sexy Ducatka

5.3.2017

Anketa Motocykl roku je nedílnou součástí veletrhu Motosalon. Letos bylo nominováno celkem 32 motocyklů v 6 kategoriích. Do hlasování se zapojilo dohromady 19 473 lidí. Po včerejším slavnostním vyhlášení již známe vítěze všech kategorií – pojďme si je nyní představit. Ceny jednotlivým vítězům předávali Josef Pokorný, tajemník Svazu dovozců automobilů, Miloň Mlčák, ředitel veletrhu Motosalon, a Petr Rezek, zástupce mediálního partnera České motocyklové noviny.

Motocyklem roku je sexy Ducatka

Orion Litomyšl slaví dvacetiny

4.3.2017

Každoročně se na veletrhu MOTOSALON setkáváme u stánku výrobce pneumatik MITAS s jezdci a manažery známého motokrosového týmu Orion Litomyšl. Ani rok 2017 nebyl výjimkou a stejně jako v minulých letech si přivedl s sebou své svěřence týmový manažer a bývalý reprezentant v motokrosu Petr Kovář. Už tradičně Petra Bartoše a spolu s ním i mladou týmovou naději, Jonáše Nedvěda. Řeč se nyní, na začátku března, logicky stočila hlavně na připravovanou sezónu a také na kulaté jubileum existence týmu. Tak tedy, Petře Kováři, co je nového?

Orion Litomyšl slaví dvacetiny

Návštěva bronzového Trophy týmu

4.3.2017

Český Trophy tým přivezl z poslední Šestidenní bronzovou medaili. Byl to největší úspěch našeho endura za hodně dlouhou dobu. Navíc získal Patrik Markvart titul mistra Evropy, Jaromír Romančík skončil ve stejném seriálu druhý a Ondřej Helmich třetí. S Markvartem, Helmichem a také jejich manažerem, a zároveň předsedou Výkonného výboru Svazu endura AČR, Jiřím Pošíkem, jsme se na veletrhu MOTOSALON potkali u stánku rakouské značky KTM. A vyžili jsme tohoto setkání k několika otázkám…

Návštěva bronzového Trophy týmu

Novinky v bavorské stáji

4.3.2017

Když se řekne BMW, všichni okamžitě zpozorní. Prémiová evropská značka má ve svém portfoliu auta, motocykly i vše, co se motorismu týká. A všechno na špičkové úrovni. Na veletrhu MOTOSALON výrobce předvedl všechny své motocyklové novinky pro sezónu 2017. Stánek byl tak obležený návštěvníky, že se v něm doslova nedalo ani pohnout. O tom, co BMW na výstavě ukázalo, jsme si povídali se zástupcem společnosti, panem Petrem Krajčem.

Novinky v bavorské stáji

Projet se na Vespě po závodním okruhu? Možná by to byla sranda, myslí si Matásek

4.3.2017

Herce Davida Matáska můžete běžně zahlédnout v pražských ulicích na skútru značky Vespa. Proto nemohl vynechat příležitost prohlédnout si novinky této firmy na veletrhu Motosalon v pražských Letňanech.

Projet se na Vespě po závodním okruhu? Možná by to byla sranda, myslí si Matásek

Olympionik Roman Šebrle se přišel podívat na silné stroje

4.3.2017

Kouzlu jedné stopy podlehl také český olympionik a modetátor Roman Šebrle. V sobotu se vydal do pražských Letňan a navštívil veletrh Motosalon, na kterém se po silných strojích poohlížel.

Olympionik Roman Šebrle se přišel podívat na silné stroje

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště