Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
5.-8.3. 2020

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

V sobotu dorazí na MOTOSALON Harleyáři

24.2.2017

Pokud chcete zažít tu pravou motorkářskou atmosféru, tak byste si v sobotu 4. 3. rozhodně neměli nechat ujít příjezd Harleyářů. Dorazí přímo do pražských Letňan do areálu PVA EXPO PRAHA, a to ve 14 hodin.

V sobotu dorazí na MOTOSALON Harleyáři

Kuba a Matěj Smržovi na stánku Motorbike!

24.2.2017

Na letošním MOTOSALONU bude bezesporu k vidění spousta zajímavých věcí. Na stánku časopisu Motorbike (Hala 2, u hlavního vstupu) máte jedinečnou možnost v pátek 3. 3. 2017 ve 14 hodin potkat Kubu a Matěje Smržovi. Můžete se s nimi nechat vyfotit, na cokoliv se jich zeptat, nechat si podepsat připravené kartičky nebo jim třeba popřát všechno nejlepší do letošní sezóny.

Kuba a Matěj Smržovi na stánku Motorbike!

Americká klasika v podobě motocyklů Indian

24.2.2017

Velmi atraktivní expozici letos chystá také společnost Meteor Motor Tech CR, oficiální dovozce legendárních strojů INDIAN MOTORCYCLE. Milovníci americké klasiky uvidí na veletrhu zástupce všech modelových řad včetně dlouho očekávaných novinek Springfield, Chieftain Dark Horse nebo vlajkové lodi Indian Roadmaster. Milovníkům motocyklových veteránů a klasiků můžeme navíc slíbit i malý výlet do historie této značky.

Americká klasika v podobě motocyklů Indian

Kawasaki přiveze svůj skvost Ninja H2 a mnoho dalších kousků

24.2.2017

Japonská Kawasaki se už od předloňského roku může chlubit s jedinečným technickým skvostem, jediným motocyklem na světě s přeplňovaným kompresorem, modelem Ninja H2. Motocykl za 1,5 milionu korun dosahuje rychlosti přesahující 400 km/h.

Kawasaki přiveze svůj skvost Ninja H2 a mnoho dalších kousků

Na MOTOSALONU se představí i motocykly značky SWM

24.2.2017

Na stánku českého dovozce italských SWM budou hlavními novinkami maloobjemové RS a SM 125R. U těch se objevuje moderní kapalinou chlazený čtyřventilový jednoválec, což je v této kubatuře nadstandardem. Stejně tak použití prémiových podvozkových komponentů. Oba modely s mohutným trubkovým rámem se od sebe liší nastavením tlumičů a velikostí kol, kdy RS je enduro a SM silniční motard. Novinkou pak bude také jeden z prvních kusů velkého endura RS5000 R ve specifikaci Euro4.

Na MOTOSALONU se představí i motocykly značky SWM

Novinky u Yamahy

24.2.2017

Společnost Yamaha je stále na špičce světové motocyklové nabídky. Valentino Rossi se i v letošním roce bude starat o rozruch v královské třídě MotoGP. Pro sportovní příznivce připravila značka nový supersport YZF-R6, s nímž by měla továrna znovu vstoupit do šampionátu mistrovství světa supersportů. Obdivovat mohou příznivci značky také agresivní styl tříválcového modelu MT-09.

Novinky u Yamahy

Motorkáři.cz vás zvou nejen na kafe

23.2.2017

Redakce největšího českého webu o motorkách patří na Motosalonu ke stálým vystavovatelům. Její stánek nebude na výstavě chybět ani letos, ale tentokrát se můžete těšit na rozšířenou nabídku zajímavých atrakcí. Ať už patříte mezi 230 tisíc registrovaných uživatelů tohoto webu, nebo pravidelné či občasné čtenáře, na stánku v hale 3 jste vítanými hosty.

Motorkáři.cz vás zvou nejen na kafe

Harley-Davidson si pro letošek připravil nového "krále silnic"

21.2.2017

Americká značka Harley-Davidson si pro letošní rok připravila novou verzi legendárního cesťáku Road King pod označením Special. Ten se vyznačuje sníženým posazem a temně černým provedením namísto chromovaných prvků. Pohání jej silný véčkový motor o objemu 107 kubických palců, tedy 1750 cm3, který má o desetinu vyšší kroutící moment proti předchozím agregátům používaným u této řady a lépe vyřešené odvádění tepla.

Harley-Davidson si pro letošek připravil nového

Honda u letošní Fireblade vyměnila 90 procent součástek

21.2.2017

Světová motocyklová jednička Honda si dala na letošním modelu CBR1000RR Fireblade opravdu záležet. Vyměnila 90 procent hlavních součástí aby dosáhla lepších jízdních výkonů a ovladatelnosti jak v silničním provozu, tak i na závodní dráze. Fireblade značka Honda nabízí od roku 1992 a s gaždou generací stroj zdokonaluje.

Honda u letošní Fireblade vyměnila 90 procent součástek

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště