Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Nevima group s.r.o.

Velké množství novinek představí na veletrhu společnost Nevima group s.r.o., akreditovaný dovozce skútrů, motocyklů a ATV různých značek.

Nevima group s.r.o.

NOVINKY na Motosalonu

Na půl druhé stovky vystavovatelů a pět hal hlásí pořadatelé letošního ročníku MOTOSALONU. Tento mezinárodní veletrh se v lichém roce opět vrací z Brna do Prahy a díky svému desátému výročí zaznamenal ještě větší boom. Dovozci motocyklů, elektromotocyklů, skútrů, čtyřkolek, výrobci motocyklových doplňků, výrobci i prodejci motooblečení a příslušenství, ti všichni míří na přelomu února a března do pražských Letňan, aby zde to nej předvedli koupěchtivým zákazníkům. A bude tu jedna novinka za druhou!

NOVINKY na Motosalonu

Indian – česká premiéra i závodní speciál

Brand manažer firmy METEOR MOTOR TECH CR Ondřej Hrůza by rád pozval návštěvníky na českou premiéru. „Novinky chystáme celkem dvě, ale tou nejzásadnější bude určitě Indian FTR 1200 S. Dlouho očekávaný funbike americké výroby, o kterém odborníci tvrdí, že je naprosto přelomovým strojem v motocyklové historii „made in USA“...

Indian – česká premiéra i závodní speciál

Supersport Suzuki GSX-R 1000 bude letos nově obouvat Bridgestone Battlax

Suzuki se letos při uvádění novinek soustředila na představení znovuzrozené Katany a u GSX-R 1000 novými věcmi spíše šetřila. Jednou z viditelných změn je použití nových pneumatik Bridgestone Battlax Racing R11, které slibují nižší opotřebení dezénu při extrémní sportovní jízdě. Z příplatkové výbavy do standardu se pak přesouvá obousměrné rychlořazení bez spojky quickshifterem.

Supersport Suzuki GSX-R 1000 bude letos nově obouvat Bridgestone Battlax

Kawasaki přiveze 11 novinek!

Absolutní novinky i nové evoluční změny modelů bude mít v nabídce ASKO KC s.r.o. - výhradní dovozce Kawasaki pro Českou republiku.

Kawasaki přiveze 11 novinek!

JourneyMan CZ přiveze nový elektromotocykl

JourneyMan CZ s.r.o. přiveze zcela nový elektromotocykl zn. Evoke, dále pak novinky motocykly CF MOTO NK650, NK450 a MT650. A protože jde převážně o čtyřkolkovou firmu, představí nám i řadu novinek na 4 kolech.

JourneyMan CZ  přiveze nový elektromotocykl

Suzuki Katana – dokonalé zpracování a japonská krása

„Zásadní novinkou u značky Suzuki je v letošním roce motocykl Suzuki Katana,“ uvádí Tomáš Loukota z oddělení motocyklů MSC-branch office Czech Republic, o.s.

Suzuki Katana – dokonalé zpracování a japonská krása

Triumph s novými twiny i scramblery

Triumph Divize společnosti DK auto-moto představí v Letňanech hned pět nových modelů. Mezi novinky bude patřit Street Twin a Speed Twin, Street Scrambler, Scrambler 1200 XC a Scrambler 1200 XE.

Triumph s novými twiny i scramblery

YAMAHA MOTOR EUROPE: novinky z Milána

Fanoušci motocyklů Yamaha budou moci v Praze osedlat takřka kompletní modelovou řadu této značky včetně všech novinek představených v Miláně.

YAMAHA MOTOR EUROPE: novinky z Milána

KTM představí nové adventure i enduro

KTM CEE S.R.O. dorazí na veletrh z Bratislavy a přiveze hned několik novinek. Jde o KTM 790 adventure/790 adventure R, KTM 690 SMCR/690 Enduro R a 1290 superduke GT.

KTM  představí nové adventure i enduro

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště