Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Petr Majer osedlal Kawasaki už jako kluk

U Kawasaki je jedenáct novinek, které přivezli, včetně top modelu nejrychlejší motorky světa H2R a hlavní novinky Versys 1000. O motorkách jsme si povídali s Petrem Majerem, ředitelem Kawasaki CZ. Zajímalo nás, kdy on sám usedl poprvé na motorku a jaká to byla. „Bylo mi jedenáct let a byla to Kawasaki KX 60,“ dříve jsem jezdil pouze se čtyřkolovými stroji, prozradil ředitel. Při troše štěstí jsme se jednoduchým počtem dopracovali k faktu, že je to pouhých dvacet let zpátky!

Petr Majer osedlal Kawasaki už jako kluk

Srdcovky Petra Veruňka

Petr Veruněk, který na veletrhu vystavuje mj. skútry KYMCO a motocykly F.B MONDIAL, má svou práci opravdu rád. Na náš pokus o vtipný dotaz, kolik bere, odpověděl s úsměvem: „Beru mraky hodin na měsíc a za to mám jídlo, pití a stravu.“ Motorky jsou jeho srdcovka, má rád motorky, které jsou něčím výjimečné. Ať už jde o F.B Mondial nebo retro motorky jako Triumph, Ducati, Royal Enfield. Rád jezdí i na skútrech a velkých skútrech. „V principu je mi jedno na čem jedu, záleží na tom, kde jedu. Vynechávám dálnice a hlavní silnice, jedu nejradši zakroucené okresky, ty si člověk nejvíce užije.“ Preferuje například hezké cesty v rakouských a italských Alpách a ve Francii.

Srdcovky Petra Veruňka

Na stánku Journeyman je i očekávaný model Gladiator X1000

Journeyman, to jsou stroje pro těžkou práci a lehčí život. Aktuálně si je můžete prohlédnout na skvěle využitých 300 metrech výstavní plochy na Motosalonu 2019 v Praze v Letňanech.

Na stánku Journeyman je i očekávaný model Gladiator X1000

Tři chlapi na Husqvarně

Veselá a družná atmosféra panovala na expozici motocyklů Husqvarna a my jsme využili příležitosti zpovídat hned tři mužské najednou. Jak se vám líbí Motosalon a jakou motorku máte doma?

Tři chlapi na Husqvarně

Dobrodružství s KTM

Pavel Heiník, prodejce KTM, nemá evidentně s motorkou problémy a to ani při poloze vestoje, jak ho zachytil náš fotograf. Motorky má rád, jezdí údajně na všech, protože ve firmě si může jakoukoliv zapůjčit.

Dobrodružství s KTM

První sněžný skútr vymyslela společnost Polaris

Na Motosalonu je naprostým nováčkem americká firma Polaris a rozhodně nelituje své účasti. Společnost na trhu funguje již už od roku 1956, kdy začala vyrábět sněžné skútry, ale jejich čtyřkolky se během krátkého času staly jedničkou na mezinárodních trzích a navíc s dobrou pověstí. Zajímavostí rozhodně však je, že jako první na světě vymyslel sněžný skútr.

První sněžný skútr vymyslela společnost Polaris

Tomáš Loukota ze Suzuki rád jezdí rychle

Suzuki je kultovní ikona motocyklů a v letošním roce se největšího zájmu návštěvníků dostává prezentované novince s názvem Suzuki Katana. O novince a nejen o ní jsme si v hale 3 povídali se zástupcem firmy Tomášem Loukotou.

Tomáš Loukota ze Suzuki rád jezdí rychle

Společnost ASP Group nevynechala ještě žádný ročník Motosalonu!

Společnost ASP Group je jedním z největších distributorů značkových čtyřkolek a ATV/moto doplňků ve střední a východní Evropě. Na jubilejním ročníku Motosalonu představuje nejen pracovní a sportovní čtyřkolky, ale i obojživelná vozidla, která dnes už mají možnost plavat.

Společnost ASP Group nevynechala ještě žádný ročník Motosalonu!

Nechte se odpálit s vestou Hit-Air

Firma RaceVest přivezla na Motosalon airbagové vesty Hit-Air. Vyvinuty byly v Japonsku, kde je používají místní policisté. Oblíbené jsou především díky plně nastavitelné velikosti, moderním materiálům a nízké hmotnosti. Skvěle padnou na každou postavu, k dispozici jsou ve dvou základních velikostech. K motorce se uchycují ocelovým lankem. Vyrábí se hned v několika barvách a lze je doplnit o vlastní popisek.

Nechte se odpálit s vestou Hit-Air

Jste krásná dívka či žena? Můžete si zahrát v reklamě na interphony

RECALL s.r.o. je společnost, která se zaměřila na obchodování s příslušenstvím k mobilním telefonům. V České republice má na 800 spokojených partnerů a úspěšně své pole působnosti přenesla i na Slovensko, což je motivuje dělat věci neotřele, zodpovědně a stále své produkty a služby vylepšovat, a tak se i zrodil nápad vyhlásit na Motosalonu 2019 casting na dvě slečny inovativní reklamy na interphony.

Jste krásná dívka či žena? Můžete si zahrát v reklamě na interphony

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště