Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
5.-8.3. 2020

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

Ducati přišlo s nejvýkonnějším superbikem na trhu

3.3.2019

Ducati si zakládá na poskytování profesionálních služeb a zachování osobního přístupu a veletrhy jsou pro ně vlastně samozřejmostí. „Letošní ročník mě ničím nepřekvapil, takže v podstatě je to pro nás stejné jako loňský či předloňský rok,“ konstatoval Petr Portužák, zástupce značky Ducati, vedoucí servisu a také prodejce.

Ducati přišlo s nejvýkonnějším superbikem na trhu

Čezeta vás klidně může požádat i o alkoholový test!

3.3.2019

Jubilejní Motosalon byl velkou premiérou i pro elektroskútry Čezeta 506. Na veletrhu nejsou sice poprvé, ale premiérově přivezli sériovou řadu tří moderních elektroskútrů s nestárnoucím designem populárního „prasete“! „Je to úplně nový model, který se čtyři roky vyvíjel, ačkoli to na první pohled nevypadá, tak na tom není téměř nic shodného. Žádná součástka není použitá z původního modelu a pořád to držíme. Je z 95 procent z českých součástek a českých dílů. Nakupujeme si v cizině jen to, co jsme v České republice nenašli v dostatečné kvalitě nebo bezpečnosti. Jsme poslední česká historická firma, která vyrábí v Čechách,“ pro expozici David Vantuch, sales manager pro ČR a SR.

Čezeta vás klidně může požádat i o alkoholový test!

Honda – od trpaslíků po obry

3.3.2019

Na expozici Honda najdete nejrůznější motocykly, od malých „opiček“ až po silné mašiny s pořádnou kubaturou. Jednu Hondu Monkey si odvezl z Motosalonu i výherce internetové soutěže s Hondou Václav Kubíček. Co nám ke stroji s obsahem 125 kubíků řekl Petr Hubáček, marketingový ředitel? „Je to jedna z nejmenších, ale zároveň nejoriginálnějších motorek segmentu FUN. Je velice atypická svým vzhledem, ale svým způsobem definuje Hondu jako takovou – je hodně výrazná, proti všem jiným motorkám na světě.“

Honda – od trpaslíků po obry

V Yamaze plní klukovské sny!

3.3.2019

Má to tak asi úplně každý kluk a věk na tom vůbec nic nemění – touží po svobodě, dobrodružství, zatraceně silných emocích a nikdy z toho už asi nevyroste. Ale to je přece super! Protože přesně proto tu jsou, a proto je mají holky rádi, ne? „A proto přece jezdíme na motorkách!“ usmívá se Martin Tománek z PR oddělení Yamahy.

V Yamaze plní klukovské sny!

Pět nej Vladimíra Přibyla

3.3.2019

Když chcete vyrazit na cestu na motorce, neměli byste zanedbat pořádnou výbavu. Jízdu na motocyklu totiž nedělá bezpečnější pouze výběr dobré mašiny, ale především kvalitního vybavení, ať už jde o helmu, kombinézu, boty či rukavice. Ne vždy vás ochrání to nejlevnější, co trh nabízí, a když jde o zdraví, mnohdy i o život, neměli bychom šetřit. Své o tom ví Vladimír Přibyl, který na Motosalon přivezl svůj YSHOP s nejrůznější výbavou. „Všichni řeší jen motorku, ale na cestě je nejdůležitější to, co máte na sobě,“ připomíná Vladimír. A protože nejlépe vám poradí ten, kdo sám jezdí, přiblížíme vám majitele obchodu trochu jinak.

Pět nej Vladimíra Přibyla

Olga Roučková dbá na bezpečnost s Besipem v zádech

3.3.2019

Na bezpečnost by se mělo myslet v první řadě. Tak na tom se jistě všichni shodneme, ale ne všichni tak konáme. Správně a odpovědně se prevence ve svém týmu chopila dakarská závodnice Olga Ollie Roučková.

Olga Roučková dbá na bezpečnost s Besipem v zádech

Přivedla Petru Hrůzovou k motorkám náhoda nebo její partner?

3.3.2019

Tisková mluvčí Policie ČR Petra Hrůzová je duší policistka. V současné době se sice na čas rozloučí s uniformou, protože jí čeká ta nejkrásnější povinnost, jakou žena může mít, ale rozhodně se po rodičovské dovolené k policii brzy vrátí a i do sedla oblíbeného Indiána. Kdo tuto policistku vlastně přivedl k motorkám?

Přivedla Petru Hrůzovou k motorkám náhoda nebo její partner?

Motocyklem roku 2019 se stal BMW R 1250 GS

3.3.2019

V sobotu 2. března byly na slavnostním večeru vyhlášeny výsledky ankety Motocykl roku 2019 v České republice. Nejvíce hlasů a tedy absolutní vítězství získalo enduro BMW R 1250 GS.

Motocyklem roku 2019 se stal BMW R 1250 GS

Petr Majer osedlal Kawasaki už jako kluk

2.3.2019

U Kawasaki je jedenáct novinek, které přivezli, včetně top modelu nejrychlejší motorky světa H2R a hlavní novinky Versys 1000. O motorkách jsme si povídali s Petrem Majerem, ředitelem Kawasaki CZ. Zajímalo nás, kdy on sám usedl poprvé na motorku a jaká to byla. „Bylo mi jedenáct let a byla to Kawasaki KX 60,“ dříve jsem jezdil pouze se čtyřkolovými stroji, prozradil ředitel. Při troše štěstí jsme se jednoduchým počtem dopracovali k faktu, že je to pouhých dvacet let zpátky!

Petr Majer osedlal Kawasaki už jako kluk

Srdcovky Petra Veruňka

2.3.2019

Petr Veruněk, který na veletrhu vystavuje mj. skútry KYMCO a motocykly F.B MONDIAL, má svou práci opravdu rád. Na náš pokus o vtipný dotaz, kolik bere, odpověděl s úsměvem: „Beru mraky hodin na měsíc a za to mám jídlo, pití a stravu.“ Motorky jsou jeho srdcovka, má rád motorky, které jsou něčím výjimečné. Ať už jde o F.B Mondial nebo retro motorky jako Triumph, Ducati, Royal Enfield. Rád jezdí i na skútrech a velkých skútrech. „V principu je mi jedno na čem jedu, záleží na tom, kde jedu. Vynechávám dálnice a hlavní silnice, jedu nejradši zakroucené okresky, ty si člověk nejvíce užije.“ Preferuje například hezké cesty v rakouských a italských Alpách a ve Francii.

Srdcovky Petra Veruňka

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště