Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Nová KTM Super Duke R letos vyjede s vyšším výkonem

Rakouská KTM se rozhodla pro letošní rok výrazně inovovat svůj nekompromisní naháč Super Duke R. Již tak brutální výkon dvouválcové třináctistovky se podařilo zvýšit o tři koně na rovných 180 a kroutící moment vyladit na úctyhodných 140 Nm. Naopak hmotnost stroje klesla o šest kilo na celkových 189 kilogramů.

Nová KTM Super Duke R letos vyjede s vyšším výkonem

HONDA AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

Významný vývojový krok pro model Honda AfricaTwin Adventure Sports: jeho zrak je nyní více než kdy jindy upřen na daleký obzor a svému majiteli nabídne komfort na dlouhých cestách bez ohledu na terén.

HONDA AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

HONDA SH125i

Jeden z nejoblíbenějších skútrů v Evropě vstupuje do roku 2020 jako prakticky nový stroj. Elegantní přepracovaná kapotáž a modifikovaný rám nabízejí o více než 50 % více odkládacího prostoru; revidovaná geometrie přináší vyšší komfort jízdy.

HONDA SH125i

120 let existence českého motocyklového průmyslu

V roce 2019 si připomínáme stodvacáté výroční vzniku prvního motocyklu v Čechách, zásluhou pánů Václava Klementa a Václava Laurina. Oficiálně se podnikání věnovali od 1. ledna 1886, kdy byla firma Laurin & Klement zapsána do obchodního rejstříku jako výrobce jízdních kol.

120 let existence českého motocyklového průmyslu

HONDA REBEL

Rebel, kompaktní cruiser s řadovým dvouválcovým motorem o objemu 500 cm3, který je určen pro držitele řidičského oprávnění A2, získal upravené odpružení, kompletní LED osvětlení, nový ukazatel zařazeného rychlostního stupně, třecí spojku a pohodlnější sedlo.

HONDA REBEL

HONDA CBR1000RR-R FIREBLADE SP

160 kW výkon! 113 Nm točivý moment! CBR1000RR-R SP je zcela nový motocykl zkonstruovaný s maximálním důrazem na okruhové jízdy, se špičkovými úrovněmi výkonu a ovladatelnosti.

HONDA CBR1000RR-R FIREBLADE SP

Mezinárodní soutěž MotoStudent

Motostudent je mezinárodní soutěž studentských týmů, jejímž cílem je vyvinout a postavit závodní motocykl podle jednotných pravidel. Českou republiku reprezentuje tým CTU Lions založený v roce 2015 a složený ze studentů soustředěných v Ústavu dopravních prostředků Fakulty dopravní ČVUT v Praze.

Mezinárodní soutěž MotoStudent

100 let dopravní policie v Čechách

Druhého září roku 1919 se na pěti nejživějších křižovatkách v Praze postavili muži v černých uniformách s přílbami nezvyklého tvaru a stříbrným odznakem s nápisem Dopravní stráž.

100 let dopravní policie v Čechách

Park Františka Šťastného v Kochánkách

Středočeská obec Kochánky není pro mnohé ničím výjimečná. Jen znalci motocyklové historie spojují jméno obce se jménem Františka Šťastného, který se zde v listopadu roku 1927 naro-dil. František Šťastný je pravděpodobně nejznámějším závodníkem v celé stoleté historii mo-tocyklového sportu v Čechách.

Park Františka Šťastného v Kochánkách

Crazy Day opět zazáří na Motosalonu 2020

Kdo zná Motosalon, zná i jeho atraktivní doprovodný program, ve kterém nesmějí chybět jezdci Crazy Day. Vzhledem k popularitě již neodmyslitelně patří k jejich programu show na motorkách, a to jak „jízdy smrti“ po zadních a předních kolech, tak drifty. Častou a oblíbenou specialitou jsou synchronní jízdy buď za sebou, nebo vedle sebe, což je pro oko diváka velmi atraktivní. Team Crazy Day poctivě připravuje program pro Motosalon 2020 již několik měsíců před samotnou výstavou v Brně, aby ukázal to nejlepší, co chce divák vidět. I letos budeme moci na show Crazy Day obdivovat skvělé výkony na čtyřkolkách, motorkách, skútrech, ale i v trialových disciplínách a na in-line bruslích. Pojďme prozradit, co se chystá.…

Crazy Day opět zazáří na Motosalonu 2020

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště