Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Ondřej Hrůza, brand manager - METEOR MOTOR TECH CR S.R.O. (Indian)

 

Je pro vás motorka členem rodiny? Jakou péči jí věnujete a jaké místo u vás „doma“ má?
Členem rodiny bych to úplně nenazval. Spíš věcí denní potřeby (…pokud zrovna není -5°C a 30 čísel sněhu…). Naštěstí jsem už dávno přišel na to, jak praktickým pomocníkem je motocykl nejen v městském provozu. A péče?! Asi by si zasloužila větší; občas si říkám, že je to spíš něco jako „kovářova kobyla“.

Sdílí další rodinní příslušníci váš koníček – alespoň občas?
Myslím, že sdílí; protože jim nic jiného asi nezbývá…Žena se mnou občas vyrazí někam na delší výlet a syn už má Indiana svého. Dokonce pokrokově s elektrickým pohonem :)

Který motocykl byste doporučili jako „rodinný“?
No, jak se to vezme :) Termín „rodinný“ se dá vyložit mnoha způsoby. Pokud chcete jezdit s celou rodinkou, pak je to v případě Indianu jednoznačně kombinace Springfield, nebo Chieftain se sajdkárou. Pokud chcete do rodiny motocykl, na kterém se máma zábavně a bezpečně povozí, tátovi ve městě nahradí plnohodnotně skútr a ještě si na něm o víkendu vyrazí s kamarády na akci a syn na něm ještě navíc dokáže efektně řezat zatáčky ve vysokých rychlostech, pak je to v naší nabídce jednoznačně Indian Scout. Bestseller posledních tří let!

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště