Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Nové dvouválce Royal Enfield konečně v České republice!

 

Oficiální zástupce značky Royal Enfiel v České republice, společnost Vintage Garage s.r.o., představí na letošním motocyklovém veletrhu MOTOSALON 2019 oba zcela nové dvouválcové modely Interceptor INT 650 TWIN a Continental GT 650 TWIN. Česká premiéra tak navazuje na zahájení prodeje obou nových modelů na celoevropském trhu.

Dne 28. 2. v 11:00 hodin proběhne na motocyklovém veletrhu MOTOSALON 2019 oficiální česká premiéra nových motocyklů značky Royal Enfield. Vývoj modelů Interceptor INT 650 TWIN a Continental GT 650 TWIN probíhal v britském technologickém centru společnosti Royal Enfield.

Oba motocykly jsou osazeny zcela novým, 4-taktním, vzduchem a olejem chlazeným řadovým dvouválcovým motorem o objemu 648cc s výkonem 47 koní a maximálním točivým momentem 52 Nm. Dvojitý kolebkový ocelový rám byl navržen legendárním týmem Harris Performance. Šestistupňová převodovka je vybavená antihoppingovou spojkou. Podvozek tvoří přední 41mm vidlice a dva zadní plynové tlumiče s expanzními nádobkami s možností nastavení v pěti stupních. Brzdové komponenty ByBre (By Brembo) spolu s dvoukanálovým systémem ABS značky Bosch umožňují silný a zároveň předvidatelný brzdný výkon. Více informací o technických parametrech obou motocyklů naleznete na www.RoyalEnfieldMoto.cz.

Ceny motocyklů začínají na českém trhu na částce 169 650,- Kč včetně DPH. Zákazník získá za své peníze nejen autentický motocykl věrný historii značky Royal Enfield, ale i nadstandardní 3 letou záruku.


O společnosti Royal Enfield
Nejstarší značka motocyklů s nepřerušenou výrobou, Royal Enfield vyrobila svůj první motocykl v roce 1901. S ročním růstem přesahujícím 50% za posledních 5 let se Royal Enfield rychle stává velmi důležitým hráčem na globálním trhu s motocykly. Aktuálně společnost Royal Enfield vyváží do více než 50 zemí světa. Produktová řada Royal Enfield v Evropě zahrnuje modely Bullet a Classic s objemem motorů 499cc, dále univerzální motocykl Himalayan poháněný motorem s objemem 411cc a nyní nově modely Interceptor INT a Continental GT se zcela novými twin motory o objemu 648cc. Více informací o společnosti naleznete na www.RoyalEnfield.com.

 

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště