Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Nejprodávanější Honda Super Cub C125 přijíždí letos v novém

 

Japonský výrobce Honda pro letošek inovoval svůj nejprodávanější model, skútr Super Cub, který vyrábí již více než 60 let. Motorky vyvážené do 160 zemí se vyrobilo přes 100 milionů kusů, což z ní činí nejprodávanější motorové vozidlo na světě.

Nový Super Cub C125 si uchovává pověstně dostupné výkonnostní charakteristiky i unikátní nadčasový vzhled originálu a navíc nabízí celou řadu moderních technologií.

V páteřovém ocelovém rámu je zavěšen moderní vzduchem chlazený dvouventilový SOHC motor o objemu 125 cm3 s elektronickým vstřikováním paliva, který disponuje nejvyšším výkonem 9,6 koní a točivým momentem 10,4 Nm. Hlučnost motoru se snížila na minimum díky využití šikmých primárních ozubených kol a přesnějších radiálních ložisek klikového hřídele. Přenos hnací síly zajišťuje hladké a tiché poloautomatické řazení.

Nový je i odolný podvozek a odpružení s vysokým zdvihem. Stroj, který si zachoval charakteristickou siluetu svého předchůdce, má kompletní LED osvětlení, či inteligentní klíč Smart Key. Spotřeba paliva se má pohybovat kolem 1,5 l benzinu na 100 km a palivová nádrž má objem 3,7 litru.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště