Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Motosalon zahájí motorkářské celebrity a špičky policie

 

Oficiální zahajování veletrhu Motosalon, to je vždy přehlídka zvučných jmen. Letos pozvání k přestřižení pásky přijali Dalibor Gondík, který se také ujme moderování. K němu se připojí herec Martin Písařík, velký motorkář a nový průvodce pořadu Moto cestou necestou nebo mladý český jezdec Karel Hanika, zpěvák Honza Toužimský a závodník Kamil Holán. Úplně novou tváří na zahajovacím pódiu bude herec Leoš Noha. A nesmí chybět krásné dámy – tentokrát modelka a Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová a moderátorka Eva Decastelo, která už k veletrhu neodmyslitelně patří.

Dalibor Gondík

Lucie Kovandová

Martin Písařík

Leoš Noha

 

Jelikož je Motosalon pomyslným zahájením motorkářské sezony a na silnicích se co nevidět vyrojí spousty mašin, dlouhodobě nad veletrhu přebírá záštitu Policie České republiky. Šťastné návraty domů tak popřejí Tomáš Lerch, ředitel služby dopravní policie ČR, a Leoš Tržil, ředitel jihomoravské policie.

Na pódiu se objeví patron Motosalonu Josef „Pepa“ Sršeň. Jeho dva parťáci, herci a motorkáři Jan Révai a Pavel Liška, zrovna se svým projektem Vagamundos křižují Střední Ameriku. Ale, pozor, mají pro brněnské návštěvníky překvapení. Jaké? Uvidíte sami.

Brněnský Motosalon slavnostně startuje ve čtvrtek ve 13 hodin v pavilonu P. My se rozhodně těšíme!

 

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště