Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Motorkáři.cz vás zvou nejen na kafe

 

Redakce největšího českého webu o motorkách patří na Motosalonu ke stálým vystavovatelům. Její stánek nebude na výstavě chybět ani letos, ale tentokrát se můžete těšit na rozšířenou nabídku zajímavých atrakcí. Ať už patříte mezi 230 tisíc registrovaných uživatelů tohoto webu, nebo pravidelné či občasné čtenáře, na stánku v hale 3 jste vítanými hosty.

A co všechno je pro vás připraveno?

V první řadě si můžete zblízka prohlédnout jednu kuriózní motorku – homologační speciál Honda RVF750R RC45, kterých se v naší republice vyskytuje jen pár kusů.

Zajít můžete také jen na kus řeči, ale i na kvalitní italské espresso, které se bude všem registrovaným uživatelům servírovat zdarma. A abyste neodešli s prázdnou, je tu ještě jedno překvapení. Po celou dobu výstavy bude všem návštěvníkům k dispozici fotostěna Smybox, kde si mohou nechat zhotovit nejednu fotku. Rekvizity jako přilby, brýle nebo bundy si půjčíte na místě, a vytištěnou fotografii dostanete hned do ruky. Doma si jí pak můžete stáhnout z webu i v elektronické podobě.

Sběratele podpisů budou asi nejvíc zajímat autogramiády, kterých je připraveno hned několik. Za stolem se vystřídají závodníci Ondra Klymčiw, Matěj a Kuba Smržovi, Martin Krátký, Mirek Sporťák Frey nebo jezdci dakarského týmu. Na pár hodin by se měl ukázat také Pavel Suchý, který plánuje těsně před výstavou návrat ze svojí druhé velké cesty na Jawě kolem světa.

Tak nezapomeňte! Hala č. 3 a stánek Motorkáři.cz se těší na vaši návštěvu.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště