Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Moto Guzzi zahájila výrobu endura V85 TT

 

Společnost Moto Guzzi zahájila  ve svém závodě Mandello del Lario 6. února výrobu svého letošního hlavního taháku, cestovního endura V85 TT. Podle dovozce do ČR, firmy Faber Moto je o stroj enormní zájem. V celé Evropě projevilo o testovací jízdu vážný zájem již více než 8000 zákazníků. První motocykly V85 TT předají čeští prodejci značky novým majitelům v dubnu.

"Moto Guzzi V85 TT vyvolává obrovský zájem a emoce již před příchodem na trh. Stejně jako na ostatních trzích je poptávka po zcela novém enduru z Mandella mimořádná i v České republice. Na první motocykly V85 TT jsme již přijali předběžné objednávky, a to i přesto, že ještě nikdo neměl u nás příležitost ke zkušební jízdě a výstavní česká premiéra se uskuteční až koncem února na Motosalonu v Praze, kam bych všechny ještě jednou rád srdečně pozval," uvedl country manager Faber Moto Adam Žert.

Moto Guzzi V85 TT je prvním a jediným klasickým cestovním endurem na trhu a navíc jediným modelem v segmentu endur, poháněných motorem středního zdvihového objemu, který používá k přenosu hnací kardan. V85 TT nabízí vrcholné výkony a vyspělou techniku v klasickém designu. Je motocyklem pro dobrodružné výpravy, v němž se odráží tradiční styl a hodnoty téměř stoleté historie značky Moto Guzzi.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště