Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
5.-8.3. 2020

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

Moto Guzzi se letos vrací do terénu s modelem V85 TT

 

Asi hlavní letošní novinkou Moto Guzzi je finální produkční verze cestovního endura V 85 TT, které bylo na konci roku 2017 představené jako koncept.  S tímto klasicky vypadajícím modelem odkazujícím na historickou účast značky v rallye Paříž - Dakar i na předchozí endura značka od jezera Como zavádí nový vzduchem chlazený 90 ° dvouválcový motor s rozvodem OHV a dvěma ventily na válec. Motor dosahuje maximálního výkonu 80 koní a 80 NM kroutícího momentu při 5000 ot./min s 208 kg suché hmotnosti.

Přední vidlice s průměrem 41 mm má tlumič se samostatným zásobníkem. Disponuje nastavitelným předpětím pružiny a hydraulickými dorazy. Brzdová soustava je tvořena dvěma radiálně uloženými čtyřpístky Brembo. Paprsková kola o rozměrech 17 a 19 palců jsou obuta  pneumatikami Metzeler Tourance Next nebo Michelin Anakee Adventure s rozměry 150/70-17, respektive 110/80-19.

Model bude dodávaný ve verzích na silnici a do terénu označovaných Speciale a Enduro a v několika barevných provedeních. Pro snadnější a bezpečnější jízdu představuje Moto Guzzi jízdní režimy Road, Rain a Off-road, při kterém je ABS je aktivní pouze na předním kole se speciálním nastavením. Nový systém Moto Guzzi MIA obsahuje navigační funkce a slouží jako multimediální platforma, která umožňuje připojit ji s chytrým telefónem k vozidlu a tím rozšířit funkčnost přístrojů. Výroba stroje by měla začít na jaře letošního roku. Cenu pro český trh zatím dovozce neoznámil.

 

Datum: 16.1.2019 16:45:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště