Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Moto Guzzi bude mít “Létající pevnost”

 

Italský tradiční výrobce motorek Moto-Guzzi přijde letos v létě s novou variantou svého cestovního modelu California. MGX-21 Flying Fortress má představovat futuristickou a odvážnější verzi Californie 1400, tedy ještě okázalejší a robustnější cestovní motorku určenou k pohodlnému polykání velkého množství kilometrů.

Oficiální prezentace finální verze včetně předání prvním majitelům proběhne na slavném setkání bikerů v USA - Sturgis Motorcycle Rally,  konaném 8 - 14. srpna 2016 v Jižní Dakotě.

MGX-21 se od běžné californie odlišuje především masivní maskou, plným předním kolem o rozměru 21 palců, velkým předním blatníkem s pevnou zástěrkou nebo krytem chladiče dole před motorem. Četné karbonové díly včetně vík zadních kufrů nebo krytů nádrže dotvářejí futuristický vzhled modelu. Nechybí charismatický motor s točivým momentem 102 Nm,  pohodlné široké sedlo nebo výkonné brzdy Brembo s dvouokruhovým ABS. Tradiční je také bohatá elektronická výbava zahrnující tři palivové mapy, tři stupně vypínatelné kontroly trakce, tempomat, ale i Bluetooth pro spojení motocyklu s mobilem skrze multimediální platformu MG-MP zobrazující různé údaje o jízdě.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště