Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Martina Písaříka neodradil od motorky ani „čelňáček“ s autem

 

Známý herec Martin Písařík se zanedlouho objeví jako zcela nová tvář oblíbeného pořadu Moto Cestou necestou. Jeho pilotní díl začal natáčet na brněnském veletrhu Motosalon, kam spolu s dalšími kolegy herci zavítal. Pořad má mít nový rozměr, ale rozhodně zůstane zábavný pro diváky, alespoň tak si to moderátor slibuje. Jak vůbec začala jeho vášeň k motorům na dvou kolech?

 

 „Ve 14 letech jsem objevil u nás na chatě v kůlně starou JAWU mustanga 50. Dali jsme ji s tátou dohromady. Pak jsem střídal různé motorky, měl jsem i motorku od Dády Gondíka, kterou jsem pak bohužel rozsekal. Teď mám dvě mašiny – Apriliu TUONO 1000 a KTM 1090 Adventure R,“ vysvětluje herec.

Zatím jezdil na motorce jen po Česku, větší výlety ho čekají s pořadem Moto Cestou necestou. 

Od zážitků na dvou kolech ho neodradí ani nehoda, kterou už na motorce zažil. „Byl to takový „čelňáček“ s autem, naštěstí to nebylo ve velké rychlosti. Hned jsem si pak sedl na motorku, abych věděl, jestli můžu. Doteď to mám tak, že čím méně jezdím, tím mám větší obavu. Dávám si pozor všude. Pro mě je ježdění v terénu vlastně bezpečnější než na silnici,“ prozrazuje Písařík.

Je otcem dvou synů, takže k cestování častěji používá auto, už z praktických důvodů. Klukům prý ale motorky zakazovat nebude, pokud je to bude bavit. Co na to říká jeho žena? „Ona je snad ještě více adventure typ, než jsem já, je z Ostravy. Jako spolujezdkyni ji to baví ohromně, tak asi by ji to bavilo i jako řidičku,“ usmívá se herec.

 

Datum: 10.3.2018 14:38:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště