Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Indian Motorcycle slaví stoleté výročí značky na českém a slovenském trhu

 

Velkou a zajímavou expozici připravil na letošní Motosalon i Indian Motorcycle, který letos slaví přesně sto let od chvíle, kdy Ing. František Mařík oficiálně prodal v tehdejším Československu první stroje legendární americké značky. Ve dvacátých letech minulého století pak udělal z Indianu nejprodávanější a nejoblíbenější motocykly na českém a slovenském trhu.

Na stánku Indian Motorcycle uvidíte zástupce celé současné modelové řady. Od oblíbených Scoutů až po opravdového „krále silnic“, model Indian Roadmaster. Chybět samozřejmě nemůže ani loňský vítěz ankety Motocykl roku v kategorii Klasik včetně chopperů a cruiserů, Indian Scout Bobber, který se stal v Čechách prodejním bestsellerem. Na Motosalonu nás u Indianu čeká i několik premiér. Poprvé bude české veřejnosti představen výrazně inovovaný model Chieftain, ze kterého se vyklubala velmi sexy záležitost s dravým duchem a samozřejmě můžeme potvrdit i účast jedné z nejočekávanějších novinek letošního roku, ultimativního funbiku Indian FTR 1200S.

FTR 1200S je historicky první produkční „street tracker“. Stroj, který je produkční variantou nejsilnějšího a nejrychlejšího závodního speciálu pro flat track, americkou verzi ploché dráhy, FTR 750. Sportovní naháč s pozicí jezdce připomínajícím asi nejvíce Supermoto, poháněný vidlicovým dvouválcem o výkonu  120 koní.

Na stánku Indianu se na setkání s vámi těší všichni čeští dealeři značky. Určitě nás navštivte, protože právě na Motosalonu bude probíhat soutěž, ve které několik z vás může vyhrát víkend v sedle legendárního Indianu! Více o novinkách najdete na www.indiancz.cz

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště