Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
5.-8.3. 2020

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

Honda – od trpaslíků po obry

 

Na expozici Honda najdete nejrůznější motocykly, od malých „opiček“ až po silné mašiny s pořádnou kubaturou. Jednu Hondu Monkey si odvezl z Motosalonu i výherce internetové soutěže s Hondou Václav Kubíček. Co nám ke stroji s obsahem 125 kubíků řekl Petr Hubáček, marketingový ředitel? „Je to jedna z nejmenších, ale zároveň nejoriginálnějších motorek segmentu FUN. Je velice atypická svým vzhledem, ale svým způsobem definuje Hondu jako takovou – je hodně výrazná, proti všem jiným motorkám na světě.“

Když se bavíme o té nejmenší, jaký je její protiklad? „Proti ní bychom asi postavili cestovní model Gold Wing, s obsahem 1800 kubických centimetrů, tedy větším než má řada automobilů. Nabízí maximální pohodlí na dlouhé cesty, ovšem za adekvátní cenu,“ říká Petr Hubáček. Mezi lidmi letos hodně dominuje cestovní enduro CB 500X, oslovuje je uživatelsky přívětivou cenou a také nahý motocykl CB 650 R, kde je kompromis mezi výkonem, cenou a vyžitím. „Tuto motorku zvládnou i holky, nemusí se tolik prát s váhou a je to novinka letošní sezony,“ vysvětluje Hubáček.

Na expozici Hondy se těšily zájmu návštěvníků také oblíbené „Afriky“, jednu takovou má i člen Vandráků, herec Pavel Liška. Jde o CRF1000L Africa Twin. A co sedlá sám marketingový ředitel? „Zůstávám věrný značce, sedlám všechny motorky, co vyrábí Honda. Pro mě osobně je nejoblíbenější asi streetfighter naháč CB1000R, který definuje to, co já mám rád – rychlost a tvrdost. Mám málo času, takže se potřebuji rychle vyblbnout a vrátit do práce,“ usmívá se Petr. Sám poprvé usedl na motorku, když mu bylo 6 let, a byl to klasický Pionýr.

Datum: 3.3.2019 11:15:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště