Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
-> 2023

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

Honda Africa Twin – na stánku Hondy najdete 5 kusů tohoto legendárního dříče

 

Africa Twin se poprvé představila v roce 1988 jako potomek soutěžního stroje a vítěze Rallye Dakar homologovaného pro veřejné komunikace. Tímto okamžikem byla nastavena nová měřítka ve světě endur.

Honda CRF1000L Africa Twin navazuje na schopnost svých slavných předchůdců vydat se na jakoukoliv cestu. S moderním a výkonným řadovým dvouválcovým motorem umístěným v lehkém a agilním podvozku je tento stroj připraven na každé dobrodružství na silnicích i mimo ně, na přejezd kontinentů i na každodenní ježdění.  Kromě standardního modelu jsou v nabídce dvě další verze: první s vypínatelným systémem ABS pro zadní kolo a se systémem nastavitelné kontroly trakce Honda (HSTC) s více režimy, a druhý vybavený unikátní dvouspojkovou převodovkou Honda DCT (nově nabízející režim pro jízdu v terénu, vypínatelným ABS pro zadní kolo a HSTC.)

Skvělý motocykl je hvězdou v poušti, v zasněžených horách, štěrkových cestách i ve městě. Od svého uvedení na trh prokázal obrovskou spolehlivost i neuvěřitelnou všestrannost. Proto bude tento model jedním z hlavních taháků expozice Hondy. Na stánku bude pro návštěvníky připraveno 5 strojů, čili pro každého vznikne dost prostoru, aby se mohl s novou „Afrikou“ seznámit. Představení tohoto modelu je jednou z hlavních událostí letošní motorkářské sezóny.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště