Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Harley zaplatí svým zákazníkům řidičák

 

Motocyklová značka Harley-Davidson přišla se speciální kampaní, která potěší všechny nové držitele řidičského průkazu skupiny A, stejně tak i ty, kteří se na zisk řidičského oprávnění na velký motocykl chystají v letošním roce. Pokud si chtějí koupit Harleye a řidičský průkaz získali od května 2019 nebo jej stihnou dokončit do konce letošního roku, výrobce jim řidičský kurz proplatí.

Stačí si pořídit motocykl řady Street, Sportster nebo Softail o objemu 1 746 cm3 a mít k tomu řidičský průkaz na velký motocykl z období od května 2019. Akce pod názvem Cesta ke svobodě navíc platí až do konce letošního roku, a tak může být skvělou motivací, proč se konečně se startem jarní sezóny vrhnout na získání řidičského oprávnění. Značka následně novému majiteli H-D proplatí náklady na základní kurz skupiny A, tedy na velký motocykl, až do výše 12 500 Kč.

"Všechna naše dealerství budou akceptovat kurz absolvovaný u jakékoli autoškoly po celé ČR. Uvědomujeme si, že nová koncepce zisku řidičského oprávnění na motocykl není nejsnazší, proto chceme všem novým motorkářům přinést alespoň tuto výhodu, a těm, kteří ještě nad pořízením řidičského oprávnění váhají dodat odvahu a poskytnout podporu,” uvedl regionální marketingový manažer Michal Fric.

V Harley-Davidson si zároveň uvědomují, že absolvování a zisk řidičského oprávnění skupiny A není už nyní otázkou jednoho měsíce, proto celá kampaň potrvá a do konce roku 2020.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště