Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Grand Prix ČR 2015 – poslední lístky se slevou v Letňanech

 

Na MOTOSALONU v Praze-Letňanech se jako jedna z prvních akcí konala tisková konference GP ČR za účasti Karla Abrahama, Karla Haniky a výkonné ředitelky Automotodromu Brno Ivany Ulmanové. V hlavní roli byla také nová Honda RC213V-RS Karla Abrahama, bohužel stále zahalená – její slavnostní odhalení je naplánováno až na zahájení ve 13:00. To však nebránilo jezdci v jejím hodnocení: „Je pravda, že jsem zajížděl o sekundu lepší časy, ale nepřeceňoval bych to, protože ostatní se zlepšili také,“ uvedl Karel. „Mezi největší změny oproti minulému modelu patří určitě pneumatické ventily, které zvyšují výkon opravdu hodně,“ dodává.

Grand Prix ČR 2015 je ve znamení jubileí – koná se padesát let od první GP na Masarykově okruhu a 65 let od prvního motocyklového závodu konaného tamtéž. V rámci velké ceny bude probíhat hned několik doprovodných akcí, pozvání přijalo hned několik legend světového motocyklového sportu – patnáctinásobný mistr světa Giacomo Agostini, Phil Read, Sete Gibernau, z tuzemských jezdců pak přijede například Bohumil Staša.

Ivana Ulmanová představila i další akce konané v Brně. „Podzim máme silnější než jarní sezónu – pojede se například podnik série ETCC, na závodě Auto GP očekáváme prolomení traťového rekordu, zastoupeny budou i monoposty F1. A jako epilog plánujeme dvanáctihodinovku, což je vždy divácky velmi atraktivní,“ láká na brněnský okruh ředitelka Automotodromu Brno. „Navíc – lístky už jsou téměř vyprodány, jedny z posledních máme k dispozici přímo na našem stánku se slevou dvacet pět procent.“

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště