Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
5.-8.3. 2020

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

BMW vyjela do města s novým komfortním skútrem C400 GT

 

Německý výrobce BMW letos rozšířil svou nabídku městských středněobjemových skútrů o nový komfortní model C400GT. Ten využívá techniku od loni uvedeného Xka, je ale vybavenější a pohodlnější. GT se na první pohled od staršího sourozence liší zejména kapotáží s větším plexi vepředu, širším sedlem nebo jinými stupačkami spolujezdce.

Stroj pohání kapalinou chlazený čtyřdobý jednoválec o objemu 350 cm3 s nejvyšším výkonem 34 koní. Přenos hnací síly zajišťuje převodovka s plynule měnitelným převodem CVT (Continuously Variable Transmission) a torzně tuhé kyvné rameno.  Brzdový systém doplňuje ABS a automatická kontrola stability ASC. Skútr s pohotovostní hmotností 212 kg má dosahovat maximální rychlosti 139 km/h.

Komfort jezdce zvyšuje vedle velkých odkládacích prostor mimo jiné standardně dodávané bezklíčkové ovládání pro start i zamykání řídítek, na přání dodávaný multifunkční přístrojový štít s 6,5palcovým TFT displejem ve spojení s vylepšeným sdruženým ovladačem BMW Motorrad Multi-Controller, který umožňuje rychlý přístup k funkcím motocyklu a jeho propojení s chytrým telefonem,  nebo nové LED osvětlení. Skútr je nabízený v bílé Alpine, šedé metalíze Moonwalk a černé metalíze Storm. Cena se pohybuje kolem 240.000 Kč.

Datum: 21.2.2019 13:16:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště