Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BMW slibuje s novým R 1200 R revoluci roadsterů

 

Nové nahaté BMW s plochým dvouválcem, které je jednou z hlavních novinek značky pro letošní rok, bude podle zástupců továrny znamenat revoluci ve třídě roadsterů. Motocykl byl pro vývojáře BMW hlavním zdrojem inspirace, když navrhovali vizionářskou studii Concept Roadster.

Design motocyklu se výrazně liší od předchozí generace. Používá například teleskopickou vidlici upside-down z modelu S1000RR, dalším výrazným prvkem je ostře tvarovaná nádrž a sedlo, které přechází plynule do zadní části. Vůbec poprvé je nové R 1200 R k dispozici nejen v základní barvě, ale také s dvojicí dalších dvou barevných odstínů. Díky tomu se design tohoto stroje ještě lépe přizpůsobí individuálnímu stylu svého jezdce.

Základem stroje je motor s výkonem úctyhodných 125 koní. K dispozici jsou tři různé jízdní režimy a volitelně dodávaný protiprokluzový systém DTC. Přepracovaný a zvětšený přístrojový štít zajišťuje, že jezdec má vše potřebné pod kontrolou.

Pro BMW je typické velké množství dodávaných doplňků. Nabídka obsahuje batoh na nádrž, čtyři typy větrných štítků, přípravu pro navigaci včetně ergonomického ovladače, ukazatel řazení Shift Assistant Pro nebo bezklíčkovým systémem Keyless Ride. Chcete se stát součástí revoluce?

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště