Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOTOSALON
-> 2023

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

Automotodrom Brno přiveze na Motosalon program pro mladé jezdce

 

Brněnský Masarykův okruh je tradičním vystavovatelem na Motosalonu, vždycky si můžete koupit výhodnější vstupenky na Grand Prix České republiky. Letos pro návštěvníky připravil i něco navíc:

Program pro začínající jezdce na skútru

Program je zaměřen na začínající jezdce od 15 let s řidičákem A do 50 ccm a starší s řidičákem B, kteří začínají jezdit na skútrech bez výcviku.  Účastníci se seznámí se základními principy chování motorky (i skútru), základy pohybu v provozu a mezi auty, zrádnými místy, nebezpečnými situacemi, oblečením, helmami a předvídáním problémů. V diskuzi budou debatovat instruktoři SKÚTR Motoškoly AMD – Pepa Sršeň, Karel Táborský a Karel Abraham.

Workshop Na motorce po zadním

Během Motosalonu 2016 proběhne workshop s Adamem „Spešl“ Peschelem a Bohuslavem „Chmeldou“ Chmelařem o tom, jak začínat se stunt ridingem, jak vypadá stunt riding, motorka – jak se liší od běžné, kde, s kým a jak začít. A taky k čemu to je dobré.

Workshop „Z odrážedla do MotoGP“

je workshop pro rodiče a děti, kteří chtějí začít s motorkami. Workshop provede účastníky celým postupem kariéry dítěte, jednotlivé kroky (minibike, miniGP, 125 ccm a dále), představí jezdce a rodiče, kteří nyní v motocyklovém sportu působí. Motosport je sport nejen pro milionáře – jak začít s motorkami a nezruinovat rodinný rozpočet. Pro účastníky jsou připraveny ukázky jednotlivých motorek – minibike, miniGP, 125 ccm.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště