Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ASP Group přijede s novým modelem TGB 1000i EPS

 

Novinku pro rok 2018 přiveze na Motosalon i ASP Group. Konkrétně se jedná o model TGB 1000i EPS. Tento model v sobě spojuje nejmodernější technologie a dlouholeté zkušenosti značky TGB. Kromě největšího a nejsilnějšího motoru TGB a elektrického posilovače řízení EPS se třemi volitelnými režimy nabízí 1000i také unikátní systém pohonu 4x4 se dvěma uzamykatelnými diferenciály. Díky diferenciálům na přední i zadní nápravě se 1000i řídí tak snadno jako žádná jiná čtyřkolka a společně s nezávislým zavěšením všech kol vás překvapí mimořádně příjemným ovládáním, klidnou jízdou a vysokou průchodností i nejtěžším terénem.

Prodloužený podvozek dává čtyřkolce vysokou jistotu ve stoupání a špičkovou stabilitu při rychlé jízdě při zachování vyhlášené obratnosti a příjemné ovladatelnosti krátkých modelů.

Oblíbené rekreačně-užitkové a pracovní čtyřkolky TGB nabízejí zdařilý design, elektricky přepínatelný pohon 4x4 s uzávěrkou předního nebo obou diferenciálů, nezávislé zavěšení všech kol, vysokou spolehlivost a užitnou hodnotu, velkou tažnou sílu, příjemné jízdní vlastnosti a řadu atraktivního příslušenství a doplňků již v základní ceně. Čtyřkolky TGB několikrát získaly ocenění „Čtyřkolka roku“ a staly se nejprodávanějšími čtyřkolkami v ČR. Čtyřkolky TGB také zvítězily v německé anketě „Quad of the Year“ jako nejlepší čtyřkolka v Německu v kategorii 300 – 550 ccm.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště