Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ASP Group na veletrhu MOTOSALON 2019

 

ARGO je světovým lídrem v obojživelných terénních vozidlech. Na výstavě Motosalon 2019 firma ASP Group s.r.o. představí nejprodávanější kapalinou chlazený XTV model Avenger 800 8x8. Dokonalý čtyřkolový pohon s výkonným motorem 747ccm Kohler V-Twin. Avenger 800 8x8 - rafinovaný a komfortní pracovník pro všechny profesionální a rekreační potřeby.

Elektrické skútry Yadea splňují všechny podmínky ekologického provozu. S dlouhým dojezdem a výbornými jízdními vlastnostmi jsou snadno ovladatelné, neznečišťují ovzduší a jsou překvapivě tiché. Nízkou hmotnost a vysokou obratnost e-skútrů Yadea oceníte v městě i v kolonách. Elektrické skútry Yadea je možné nabíjet z běžné elektrické zásuvky, nebo lze baterii vyjmout a nabít jí doma.

Linhai ATV Electric je splněným snem farmářů a majitelů pozemků. Konečně můžete pracovat nebo se vydat na výlet, aniž byste rušili zvířata a okolí kolem sebe. Linhai ATV Electric je tichý, nesmrdí a je levný v provozu. Linhai ATV Electric snižuje vaší karbonovou stopu, lze jej provozovat obnovitelným způsobem, má minimální hlučnost a zcela nulové emise. Elektřinu má dnes téměř každý a díky tříkolíkovému nabíjecímu systému je nabíjení rychlé a snadné. Není třeba skladovat nebo tankovat benzín, Linhai ATV Electric můžete nabíjet v pohodlí domova nebo garáže pomocí dobíjecího kabelu z obyčejné zásuvky.

Oblečení pro čtyřkolkáře FINNTRAIL již více než 10 let vyrábí profesionální ATV oblečení do vody a nejtěžších podmínek, oblečení, ve kterém se můžete bez obav brodit až po hrudník hlubokou vodou a přitom stále zůstanete v suchu a pohodě, oblečení které je dostatečně odolné, aby vydrželo všechno, co vy a váš stroj. Finntrail vyvíjí a testuje své produkty v nejextrémnějších podmínkách Kanady a Evropy. Čím je testování náročnější, tím je oblečení Finntrail spolehlivější, a zároveň poskytuje zcela bezkonkurenční pohodlí.

Arctic Cat WILDCAT XX Limited - Přichází nový lídr segmentu vysokovýkonných UTV. Brutální, radikální, ovladatelný a s obrovským výkonem 127k - o celých 17k více, než má nejbližší přímá konkurence. Je od základu zcela nově konstruovaný, žádná část rámu, podvozku ani hnacího ústrojí není převzatá z předchozích modelů. Zásadní roli při jeho vývoji sehrál legendární Robby Gordon, který výrazně dopomohl k tomu, že Wildcat XX je v současnosti nejextrémnější a nejspolehlivější Side-by-side na trhu.

Nové modely přileb LS2- Zveme vás na expozici helem LS2. Prodej nejoblíbenějších modelů přímo na stánku LS2.Španělské přilby LS2 si získaly pevné místo na trhu díky vysoké kvalitě, atraktivnímu designu, sportovním úspěchům a vynikajícímu poměru ceny, výbavy a užitné hodnoty. LS2 jsou přilby vítězů Dakarské rallye, svůj život jim svěřují piloti MotoGP, v přilbách LS2 závodí a vyhrávají profesionální závodníci i hobby jezdci v motokrosu, enduru, čtyřkolkách, FMX a dalších sportech, ale hlavně je spokojeně používají miliony běžných motorkářů, čtyřkolkářů či majitelů skútrů. Prodej nejoblíbenějších modelů přímo na stánku LS2.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště