Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Amici sbírá jedno ocenění za druhým

 

Brněnská BURGER ARENA je skvělým nápadem – už jen proto, že zde můžete na jediném místě ochutnat burgery, které sbírají ocenění kvality i chuti v prestižních food soutěžích v Česku. Amici před deseti lety otevřelo první provozovnu v Brně na Michelské a dnes už jich má v Brně dalších 6 a celkově jich je 14. Díky franšízám expandují i mimo Brno, takže na burgerech si můžete pochutnávat v Praze, Ostravě a dalších městech.

Jaký je váš největší majstrštyk?

Vždy všechno ladíme úplně do detailů. Pro každého je něco, ale myslím si, že každý si přijde na to svoje. Všechno je dobrý. Lidi, kteří to vytváří, míchají omáčky třeba 2 měsíce, než dostanou chuť, kterou potřebují.

Máte řadu medailí, jakého vítězství si nejvíce ceníte?

My si ceníme všech.

Je nějaké ocenění, které jste opravdu nečekali?

My to tak trošku čekáme vlastně vždycky. Já myslím, že tak z 99 % jsme vždy mezi prvními třemi, takže jestli je to zlato, stříbro nebo bronz, je to jedno, my jsme rádi, že lidem chutná a ta satisfakce je o tom, že lidé chodí.

Máte tady nějakou novinku?

Máme, Figi burger. Je připravován v koprodukci s Food therapy by Denisa, což je brněnská bloggerka, která dělá různé pokrmy zdravějšího typu, takže nějaké raw dezerty nebo salátky. Je tam fíková omáčka, džem, gorgonzola s peccorinem a je to moc dobrý. Rozhodně ho doporučuji.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště