Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Adam Žert, Country Manager - Faber moto s.r.o.

 

Je pro vás motorka členem rodiny? Jakou péči jí věnujete a jaké místo u vás „doma“ má?
Moje rodina je se třemi malými dětmi poměrně velká a časově náročná. Takže motorka je spíš něco pro tatínka, když si potřebuje vyčistit hlavu. Něco jiného je to se skútrem. Ten šetří čas, takže pro mne, jako člověka z města je to zajímavá alternativa, jak být všude dřív a ještě si trochu užít vítr a úsměv ze dvou kol.

Sdílí další rodinní příslušníci váš koníček – alespoň občas?
To zase jo. Jednak děti mají spontánní radost z každé novinky, kterou přivezu ukázat, jednak povinně chodí na výstavy za tátou a nejmenší dvouletá dcerka nedávno prohlásila, že až bude veliká a bude mít veliké ruce (nevím proč ruce), tak bude taky prodávat motorky.

Který motocykl byste doporučili jako „rodinný“?
Záleží na věkovém profilu rodiny. Pokud jsou tam jako u mne malé děti, tak jednoznačně Vespu, třeba GTS 300, protože prostě ušetřím čas v kolonách a jsem doma dřív a navíc s úsměvem od ucha k uchu s vyčištěnou hlavou od pracovních problémů. Jakmile se bavíme o něčem, na co bych se nebál vzít manželku a trochu utužit manželství společným výletem, tak jednoznačně se těším na V85 TT. Rozumný výkon, dost prostoru pro dva, hodně příslušenství, krásná motorka, neskutečný emoce, žádná 200 koňová divočina, ale prostě čistá láska ke dvěma kolům. Tedy pokud manželka nezačne na takovou krásku žárlit.

VIDEO

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště