Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Motilitní sympozium
28.6.2012

Registrace

Dvě formy on-line registrace:

Firemní

Pokud Vaši účast hradí zaměstnavatel případně sponzor, zvolte v prvním kroku registrace variantu „v rámci firmy“. Ve druhém kroku budete požádání o fakturační firemní údaje, ve třetím kroku o údaje osobní. Na e-mail kontaktní osoby v prvním kroku bude zasláno potvrzení registrace s podkladem pro platbu. V rámci této varianty registrace můžete registrovat i více osob pod jednou firmou najednou.

Individuální

Pokud si účast hradíte sami a nepotřebujete tudíž účetní doklad vystavit na zaměstnavatele (příp. sponzora), zvolte v prvním kroku variantu „soukromá osoba“, ve druhém kroku vyplňte osobní údaje.

Formulář odešlete pomocí aktivního tlačítka „Odeslat“ (po odeslání správně vyplněného formuláře se na Vaší obrazovce objeví informace o úspěšném dokončení registrace).

Platby registračních poplatků

Po úspěšné registraci obdržíte na uvedený kontaktní e-mail potvrzení o přijetí registrace s podkladem pro platbu v příloze. Prosíme o úhradu účastnického poplatku převodem na Vámi preferovaný účet ze tří uvedených v dokladu. Na základě Vaší platby Vám vystavíme konečný daňový doklad, který zašleme poštou na Vaši adresu.

Registrační poplatek zahrnuje:

  • účast na odborném programu sympozia
  • občerstvení v průběhu akce – coffee break, oběd

Závazná pravidla:

  1. Registrovat se na sympozium lze výlučně prostřednictví tohoto registračního formuláře.
  2. Registrace je platná okamžikem zaplacení registračního poplatku.

Výše registračního poplatku:

  • Lékař 150 Kč
  • Sestra z oboru 100 Kč
  • Sestra – jiný obor 150 Kč

Registrační formulář k dispozici zde:

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště