Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

Projekt Architekt

 

V rámci návštěvnicky oblíbeného Projektu Architekt je poskytováno bezplatné poradenství interiérových architektů. V letošním roce se budou návštěvníkům věnovat architekti firem ARCHouse s.r.o, Szabo Interier a ATAK Design.

ARCHouse s.r.o.

Design je… náš životní styl. Jsme tým, který je schopen spojit své síly a udělat maximum pro vytvoření nápadu, jak co nejlépe zpříjemnit prostředí, ve kterém člověk bydlí, pracuje či jinak využívá, a to právě jemu na míru.

ARCHouse s.r.o.

Design AŤÁK

Design AŤÁK je ateliér sdružující designéry zaměřené na návrhy interiérů, produktový a grafický design. Portfolio svých služeb doplňuje spoluprací s architekty, zahradními architekty, floristy či fotografy. Záklaní tým studia je sestaven ze specialistů jednotlivých odvětví. Svěřte návrh vašeho interiéru profesionálům na styl a funkčnost.

Design AŤÁK

SZABO-INTERIER

Profesionální tým zkušených designérů a specialistů z oblasti výroby nábytku Vám zaručuje nejkvalitnější zpracování interiéru. Nabízíme kompletní realizace interiérů, bytových a firemních prostor. Práce bytového designéra je při realizaci zdarma.

SZABO-INTERIER

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště