Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

Přehled poradenských center

 

Nedílnou součástí Stavebních veletrhů Brno a veletrhu DSB – Dřevo a stavby Brno jsou poradenská centra oborových asociací, svazů a spolupořadatelů veletrhů. Souběžně konaný Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX doplňuje nabídku poradenských center o poradenství zaměřené na návrh interiéru a výběr kvalitního nábytku.

Jak vybrat kvalitní nábytek a představení českých výrobců nábytku
V poradenském centru Klastru českých nábytkářů získáte ucelené informace nezbytné k nákupu kvalitního nábytku a získáte přehled o českých výrobcích nábytku. Poradenské centrum naleznete v pavilonu F.

Jak vybrat kvalitní sedací a lehací nábytek
Tak, aby záda nebolela a cena odpovídala kvalitě a především zdravotní nezávadnosti poradí odborníci z Cechu čalouníků a dekoratérů. Poradenské centrum naleznete v pavilonu F, stánek 21. Více informací naleznete zde.

Jak si vybavit interiér?
S pohodlným, vkusným a praktickým zařízením interiérů poradí interiéroví architekti v Projektu Architekt v pavilonu F. Více informací naleznete zde.

Inspirace pro zařízení interiéru
Inspiraci jak pracovat nejenom s prostorem, ale především s nábytkem vystavovatelů získáte v projektu Inspirativní interiéry v pavilonu F

Nová zelená úsporám a Operační program životní prostředí
Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR budou na Stavebním veletrhu Brno 2013 prezentovat program Nová zelená úsporám. Více informací naleznete zde.

Stavební poradenské centrum
Nezávislé Stavební poradenské centrum České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě pomůže nejenom s výběrem vhodných materiálů, ale i s dalšími otázkami ze všech oborů stavebnictví, včetně aktuální problematiky energetických štítků. Poradenské centrum naleznete v pavilonu P, stánek 134. Více informací naleznete zde.

Poradenské centrum Centra pasivního domu
V rámci expozice Centra pasivního domu poradí zkušení odborníci ve všech otázkách pasivních domů. Poradenské centrum naleznete v  pavilonu P, stánek 135.

Ochrana dřeva a dřevostavby
Pro všechny otázky z oboru dřevostaveb a ochrany dřeva je připraveno poradenské centrum Asociace dodavatelů montovaných domů a Výzkumného a vývojového ústavu dřevařského. Poradenské centrum naleznete v pavilonu P, stánek 092A.

Rozkvetlá zahrada
Milovníci zahradničení najdou inspiraci a dobré rady u Asociace zahradnického výstavnictví a společnosti Agro Brno Tuřany a. s. Poradenské centrum a inspiraci pro svoji zahradu naleznete na volné ploše K mezi pavilony P a F.

Výběr vhodných barev a péče o zdi
Poradenské centrum Cechu malířů a lakýrníků poradí nejenom s výběrem vhodné barvy, ale i s mnoha dalšími zajímavými úpravami zdí. Poradenské centrum naleznete v pavilonu P.

Bezpečné spalinové cesty
Tradiční součástí poradenských center je poradenské centrum Cechu topenářů a instalatérů. Poradenské centrum naleznete v pavilonu P, stánek 141.

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště