Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
26.-29.4. 2017

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

MOBITEX 2017 v číslech

Od 26. do 29. dubna se na brněnském výstavišti konaly Stavební veletrhy Brno, veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX a veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno. I v letošním roce se souběžně konal veletrh PTÁČEK společnosti PTÁČEK – velkoobchod. Inspiraci z hotových dřevěných montovaných domů nalezli návštěvníci v Národním stavebním centru.

Statistická data*

Počet firem 827 z 20 zemí světa
Čistá výstavní plocha 19 630 m2
Počet návštěvníků 44 059 z 15 zemí světa

* Společná statistická data Stavebních veletrhů Brno a veletrhů URBIS, DSB – Dřevo a stavby Brno, MOBITEX, SC EDEN 3000 a veletrhu Ptáček.

Závěrečná zpráva ke stažení:

ŘEKLI O VELETRHU MOBITEX

Helena Prokopová, Cech čalouníků a dekoratérů:
Letošní veletrh MOBITEX byl opět lepší než byl ten loňský, bylo tu mnoho zajímavých výrobků. Největší radost mám, že tři členové našeho cechu získali ocenění za své výrobky. Pro cech čalouníků se veletrh MOBITEX jako vždy opravdu vydařil.

Lucia Haraslínová, Klastr českých nábytkářů:
Klastr českých nábytkářů prezentoval ve společné expozici kvalitní a zajímavý design výrobků svých členů. Právě proto nesmíme v Brně chybět. Realizace expozice KČN a aktivit KČN v rámci doprovodního programu veletrhu MOBITEX byla spolufinancována z projektu OPPI- Spolupráce-Klastry.

Petra Sehnalová, decoDoma:
Prezentovali jsme zejména potahy na různé typy sedacích souprav, taburety počínaje až po rohovou sedačku konče. Máme 40 různých dezénů a barev a překvapil nás velký zájem lidí o toto zboží na veletrhu Mobitex. Přiznám, že v tomto směru v ČR nemáme moc velkou konkurenci. Veletrh byl pro nás úspěšný, i když jsme na něm byli poprvé. Byli jsme na výstavišti spokojeni, náš cíl byl splněn, to znamená, že naše prezentace splnila účel.

Michal Karafiát, EXIT 112 s.r.o.:
S veletrhem Mobitex jsme byli spokojeni, jsme rádi, že jsme získali ocenění za křeslo Phoenix. Do Brna jezdíme vystavovat pravidelně, zázemí v areálu je tu vždy perfektní, spokojeni jsme také byli s návštěvností naší expozice. Vždy tu získáme také nějaké objednávky, tedy ekonomicky se naše prezentace vyplatila.

René Cígler, Elektro Cígler:
Na letošním veletrhu jsme návštěvníkům představili lustry, světla, stoly a židle. Do naší expozice přišlo dostatek návštěvníků nejen z Brna a okolí, ale z celé republiky. Navíc máme vybudovanou svou klientelu, která nás tu navštěvuje pravidelně. Přesto vždy na MOBITEXU nasbíráme, stejně jako letos, nové klienty. Jsme stálými vystavovateli veletrhu MOBITEX a zatím se nikdy nestalo, aby se nám tato akce ekonomicky nevyplatila. Proto sem budeme jezdit každý rok, jsme tu vždy spokojeni.

Tomáš Jelínek, JELÍNEK-výroba nábytku s.r.o.:
O naše výrobky, především o novinky, byl na veletrhu velký zájem. Do Brna jezdíme vždy rádi. MOBITEX má velkou tradici, lidé mají o náš nábytek zájem, protože tu máme stálé zákazníky a tak s nimi udržujeme kontakt. Na veletrhu Mobitex získala postel ocenění. Firma Jelínek vyrábí nábytek z masivního dubu a buku v síle materiálu 25 a 40 mm.

Gabriela Tomková, JECH CZ s.r.o.:
Patříme k pravidelným vystavovatelům veletrhu MOBITEX a navíc máme v Brně podnikovou prodejnu. Zákazníci se k nám do expozice vracejí, neboť jsou spokojeni s našimi výrobky a chtějí nakupovat další. Totéž platí o nás, my jsme s brněnským veletrhem spokojeni, pro firmu je vždy úspěšný. Navíc si zde sjednáváme obchodní schůzky a chodí k nám řada koncových zákazníků. S letošním ročníkem veletrhu jsme byli opět spokojeni.

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště