Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
23.-27.4. 2013

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

RIM - FLEXi

 

Design: Massimo Costaglia

Narodil se v italském městě Camposampiero (provincie Padova) 30.9.1970. Po studiích na průmyslové škole se začal věnovat metodám konstrukce kancelářských židlí. Jako designér a vynálezce, (který se může pochlubit vlastnictvím několika patentů), spolupracuje s italskými i zahraničními firmami zaměřujícími se především na kancelářské prostory. Zdokonalování technických možností židle a zároveň pečlivé plnění všech módních požadavků patří k hlavní náplni Costagliovy práce.  Firma RIM-CZ má od roku 2011  možnost spolupracovat s Massimem Costagliou. Ve spolupráci tak vznikla židle FLEXI.

Jedná se o kompletní kolekci kancelářských a konferenčních židlí s možností výběru síťované nebo celočalouněné verze opěrky (8 základních modelů). Tento koncept umožňuje kombinovat různé materiály a komponenty.
Otočná židle bude v nabídce se dvěma variantami mechaniky a velkým množstvím doplňkových funkcí a prvků - nastavení úhlu náklonu a hloubky sedáku, lumbální podpěra, výškově stavitelný záhlavník a různé varianty područek. Jedinečné je i výškové nastavení opěrky zad u síťové varianty.
Tyto kombinace nabídnou zákazníkovi možnost volby mezi základní cenově dostupnou variantou až po ergonomické křeslo.

Záruka
- 5 let
Výrobek splňuje evropské rozměrové a bezpečnostní předpisy dle normy EN 1335. Všechny materiály jsou od sebe snadno oddělitelné a tříditelné z důvodů recyklace. Židle splňuje nároky na snadné a intuitivní ovládání, údržbu a servis.

MOBITEX 2013

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Současně také

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště